Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відсвяткували 43 день народження історичного факультету

У ЗНУ відсвяткували 43 день народження історичного факультету

01.12.2014 09:59 Все Факультети Історії та міжнародних відносин Істфак день факультету

28 листопада на історичному факультеті Запорізького національного університету з нагоди відзначення 43 річниці факультету активістами студентської ради факультету була організована святкова програма, в якій взяли участь викладачі та студенти.

Цей захід завершив тиждень історичного факультету, протягом якого було проведено дуже багато цікавих і корисних заходів, серед яких: дискусійний клуб, солодка та велика музична перерви, bookcrossing та вибори студентського декана.
На початку свята свій рідний факультет із днем народження привітав декан факультету Володимир Мільчев, який відзначив високі досягнення колективу в громадському, спортивному та культурно-масовому житті та згадав про дружні традиції, яких дотримуються викладачі та студенти.
Студенти підготували відеопрезентацію, яка проілюструвала культурно-громадське життя, традиції та історію факультету, його наукову базу, практичну підготовку студентів. Також представники студентської ради факультету прозвітували про свої наукові, спортивні та творчі досягнення. У свою чергу, новообраний студентський декан Анна Супрун подякувала студентам за підтримку та пообіцяла розвивати факультет реалізацією своїх творчих ідей. Музичними, вокальними і танцювальними номерами присутніх привітали студенти Аліна Лисікова, Богдан Перетятько, Олександр Мінаєв та Вікторія Клець.
Зі словами привітання звернувся до учасників свята і заступник декана з виховної роботи Роман Молдавський, побажавши їм здійснення мрій, натхнення, успіхів та творчої наснаги, а великій родині історичного факультету - подальшого процвітання. Він виконав почесну місію нагородження найталановитіших та найактивніших студентів факультету, вручивши грамоти найактивнішим з них за вагомий внесок у розвиток історичного факультету. Серед нагороджених були: Анна Супрун, Богдан Перетятько, Олександр Мінаєв, Олександр Хренов, Віктор Буренков, Вікторія Клець, Артем Левадний, Іван Калугін, Руслан Зарар, Станіслав Берездецький, а також призерки Міжнародного студентського турніру істориків Світлана Люта, Вікторія Коробко та Катерина Ємельянова.

Олена Переверзєва

Схожі новини