Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики ЗНУ нагородили найрозумніших першокурсників

На факультеті журналістики ЗНУ нагородили найрозумніших першокурсників

01.12.2014 10:16 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики

Минулого тижня на факультеті журналістики Запорізького національного університету під керівництвом Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених відбувся науковий конкурс «Найрозумніший першокурсник».

У відбірковому турі конкурсу взяли участь усі студенти першого курсу факультету журналістики. Для деяких з них завдання виявились трохи складними, проте до другого етапу пройшли 22 студента.
У цьому турі учасники показали непогані результати, відповідаючи на запитання, які ставили організатори конкурсу.
У результаті тривалої боротьби до фіналу пройшли лише п'ятеро першокурсників. Вони обрали собі теми, за якими були підготовлені завдання. Як відзначили організатори, всі учасники ретельно підготувалися. Напружена боротьба тримала інтригу до останнього моменту, >а деякі студенти набрали однакову кількість балів, тому кожному з них були поставлені додаткові питання.
Призові місця розподілилися наступним чином: 1 місце - Анастасія Слободенюк, 2 місце – Крістіна Бут, 3 місце – Марія Остапенко.
Під час урочистого нагородження декан факультету журналістики Володимир Манакін висловив подяку переможцям та побажав успіхів у подальшому навчанні. Також він вручив найрозумнішим першокурсникам факультету дипломи та книги про Запорізький національний університет.

Анастасія Слободенюк