Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Свято англійської фонетики об’єднало першокурсників і третьокурсників факультету іноземної філології

Свято англійської фонетики об’єднало першокурсників і третьокурсників факультету іноземної філології

01.12.2014 12:26 Все Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології навчання свято

28 листопада на факультеті іноземної філології відбулося чергове Свято фонетики англійської мови, яке традиційно готують студенти 3 курсу у межах дисципліни «Теоретична фонетика». Захід розрахований на першокурсників факультету, яким викладають предмет «Практична фонетика».

У рамках проведення Фонетичного вечора третьокурсники організували тематичну та інформативну програму, за якою розповіли першокурсникам про різні варіанти англійської мови та особливості їх вимови, довели важливе значення правильної англійської вимови в сучасному світі, а також розкрили секрет її покращення. Крім того, студенти провели низку конкурсів, які сприяли перевірці та закріпленню знань. Захід проходив у легкій та невимушеній атмосфері.
На святі були присутні декан факультету Галина Морошкіна, заступник декана з навчальної роботи Катерина Василина, завідувач кафедри англійської філології Санія Єнікеєва, викладачі кафедри англійської філології, студенти 1 та 3 курсу ФІФ англійського відділення.
Організатор свята – доцент кафедри англійської філології Олена Лужаниця – зауважила: «Цей захід був започаткований у 2010 році з легкої руки Богдана Корнелюка – на той час голови студентської ради ФІФ і ЗНУ. Сьогодні ми відзначаємо його п’ятиліття. Свято є не тільки яскравим прикладом міждисциплінарних зв’язків, де у форми грі закріплюється вивчений матеріал, але й є зразком самостійної роботи студентів старших курсів, які вдало застосовують отримані теоретичні знання при формуванні практичних та ігрових завдань для студенів 1 курсу. У цьому проявляється не лише їх філологічна зрілість, але й педагогічна готовність увійти в клас в якості вчителя-практиканта вже наступного року».
Відгуки учасників:
Анна Татаренко (1 курс): «Мені дуже сподобалося брати участь у цьому заході, бо підгрупи третього курсу підібрали цікаву й різноманітну програму, була жива й невимушена атмосфера, приємно здивували солодкі призи! Я хотіла б побувати на такому заході знову!»
Олександра Гладких (1 курс): «Цікаво було спілкуватися з однокурсниками, побачити майстерність студентів старших курсів і нашого викладача – «Професіонала» з великої літери».
Анастасія Бурак (1 курс): «Більшість конкурсів були цікавими. Сподіваюся, що такі заходи будуть проводитися регулярно».
Юлія Коваленко (1 курс): «Виступ студентів третього курсу був незабутнім та натхненним. Мені цікаво було стежити за ними, за їхньою вимовою, адже це важливо для студентів кафедри англійської філології. Я чудово провела час».
Роман Плетень (3 курс): «Завжди приємно проводити свій час у приємній компанії. А коли ще й дізнаєшся про щось нове, то приємні враження лише подвоюються».
Юлія Серебрякова (3 курс):
«Такі заходи є корисними не лише для першокурсників, але й для тих, хто їх організовує. Для мене цей захід став гарним досвідом».
Ніна Луніна (3 курс): «Ми доклали чимало зусиль до організації свята й побачили, що наші старання не були марними».

Схожі новини