Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті відзначили День працівників прокуратури

На юридичному факультеті відзначили День працівників прокуратури

01.12.2014 13:42 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет

З нагоди Дня працівників прокуратури, який відзначається в Україні 1 грудня, на юридичному факультеті Запорізького національного університету провели серію науково-практичних заходів.

Для студентів організували цілу низку заходів науково-практичного, профорієнтаційного, патріотичного характеру. Зокрема, слухачі магістратури та студенти 5 курсу переглянули фільм «Історія прокуратури Запорізької області та пріоритети її розвитку», наданий керівництвом прокуратури Запорізької області.
Студенти 2-3 курсів взяли участь у засіданні круглого столу на тему «Прокуратура України: історія, сучасність, перспективи в умовах євроінтеграційних процесів», проведеного НТСАДМВ факультету, громадською радою при прокуратурі Запорізької області, ветеранами органів прокуратури нашої області. Учасники заходу змогли висвітлити основні шляхи розвитку прокуратури, зміст її діяльності, основні напрямки удосконалення структури та функціонального призначення, шляхи запозичення зарубіжного досвіду.
Активісти студентського загалу організували брейн-ринг для студентів 3-5 курсів «Найкращий знавець законодавства про прокуратуру», який провели за участю експертів – співробітників прокуратури Запорізької області, Громадської ради при прокуратурі Запорізької області. Всі учасники отримали позитивні враження, корисну літературу та можливість пройти практику в органах прокуратури в Запорізькій області під час зимових та літніх канікул.

Юридичний факультет

Схожі новини