Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентам ЗНУ розповіли, як отримати перше місце роботи у провідній міжнародній чи українській компанії

Студентам ЗНУ розповіли, як отримати перше місце роботи у провідній міжнародній чи українській компанії

02.12.2014 11:43 Студентська рада ЗНУ семінар тренінг

1 грудня у Запорізькому національному університеті відбувся семінар для студентів на тему «Як дорого продати себе на ринку праці?», організаторами якого виступили представники Студентської ради ЗНУ за підтримки проекту Європейського союзу «Розвиток професійних компетенцій спеціалістів України». У заході взяли участь 80 студентів як ЗНУ, так і інших вищих навчальних закладів міста й області.

Із вітальним словом до присутніх на початку заходу звернулась голова Студентської ради ЗНУ Ольга Лебедєва. Вона представила учасникам семінару його спікера – кандидата економічних наук, бізнес-тренера, консультанта та директора ВАТ «Європейська технічна допомога», викладача Європейської програми незалежної сертифікації спеціалістів «The European Business Competence* License» Владлена Сисуна (м. Київ), а також закликала присутніх ставити почесному гостю якомога більше запитань.
У свою чергу, організатор семінару, амбасадор Європейської програми незалежної сертифікації спеціалістів EBC*L у Запоріжжі, заступник голови Студентської ради ЗНУ Ая Андрух оголосила присутнім регламент роботи.
Так, зустріч була розділена на два блоки. Під час першого блоку Владлен Сисун розповів студентам, як почати свою кар’єру з роботи в міжнародній компанії, назвав основні проблеми, які можуть виникнути після завершення навчання, та критерії, на які звертають увагу роботодавці під час набору нового персоналу. Він зазначив, що працюючи в будь-якій міжнародній компанії, необхідно бути готовим до високої конкуренції, і наголосив на тому, що світові бізнес-лідери постійно шукають професіоналів, які готові вчитись протягом усього свого життя. Окрім того, Владлен Вікторович розповів присутнім, як відбувається відбір майбутніх працівників у престижних транснаціональних та українських компаніях.
У другому блоці студенти дізнались, як розвинути в собі якості молодого фахівця, збільшити свою цінність на ринку праці, а також інсайдерську інформацію з рекруітингових відділів.
Наприкінці зустрічі студенти отримали можливість поставити гостям ЗНУ запитання про працевлаштування, основні проблеми, з якими вони можуть стикнутись, та свої перспективи під час пошуку першого місця роботи.
Окрім того, почесний гість заходу запросив присутніх на семінарі студентів взяти участь у грантовому навчанні і міжнародній сертифікації Європейської програми EBC*L – «Фінанси для менеджерів початкового рівня». Мета цього проекту – допомогти молодим спеціалістам України з високим кар’єрним потенціалом отримати за короткий проміжок часу практичний досвід європейського менеджеру початкового рівня і забезпечити конкурентну перевагу на ринку праці для тих, хто готовий реалізувати свій потенціал в найбільших міжнародних компаніях України та Європейського Союзу, або планує відкрити свій власний Start-up проект. Тренінги будуть проходити 6, 7 та 13 грудня у Дніпропетровську. Деталі на сайті: www.CareerJump.EU

Олена Ярошенко

Схожі новини