Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Магістрам юридичного факультету вручили дипломи за навчання на курсі «English Legal Skills»

Магістрам юридичного факультету вручили дипломи за навчання на курсі «English Legal Skills»

04.12.2014 11:33 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет Центр вивчення іноземних мов

4 грудня найкращим магістрам юридичного факультету вручили дипломи про успішне навчання на курсі «English Legal Skills and Introduction to Legal English Practice», який проводив у Запорізькому національному університеті почесний науковий співробітник Ліверпульскої школи права Кірон Рід. Навчання відбувалося за підтримки ректорату та Центру вивчення іноземних мов ЗНУ.

Студентів привітали та вручили їм дипломи гість нашого вишу, викладач курсу Кірон Рід, проректор ЗНУ з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура, декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць, її заступник Віктор Сабадаш, директор Центру вивчення іноземних мов ЗНУ Наталя Костенко.
Звертаючись до випускників англомовного курсу, Олександр Гура зазначив, що його проведення в ЗНУ – визначна подія, та висловив сподівання, що в майбутньому наші випускники відвідуватимуть інші країни з власними лекціями. Викладачу ж з Ліверпуля Олександр Іванович запропонував вивчати українську мову та пообіцяв вручити йому відповідний диплом.
Привітав студентів і Кірон Рід, який розповів, що отримав велике задоволення від спілкування з представниками Запорізького національного університету. «Це був фантастичний досвід роботи!» - зазначив гість і закликав підтримувати з ним контакт до наступної зустрічі.
Про подальші плани юридичного факультету повідомила Тетяна Коломоєць, яка зазначила, що навесні, коли Кірон Рід знову завітає до нашого вишу, в ЗНУ планується відкриття першого в Україні відділення Центру Британського права. «Саме тому на нас чекає дуже багато роботи – як теоретичної підготовки, так і вдосконалення знання англійської мови», - зазначила Тетяна Олександрівна.
Після вітальних слів Кірон Рід вручив дипломи слухачам свого курсу. Їх отримали Влад Бандровський, Антон Барліт, Ольга Попова, Поліна Зозуля, Сергій Корнєєв, Михайло Швайковський, Ольга Фесенко, Ганна Дічко, Дар’я Крилова, Ксенія Краснова, Анна Єрмолаєва, Олеся Краснокутська.
Цікаво, що навчалися в іноземного гостя не тільки студенти, а й викладачі юридичного факультету - Тетяна Коломоєць, Віктор Сабадаш, Павло Лютіков, Михайло Віхляєв, Анна Шарая, а також викладачі англійської мови – Анжела Волкова, Світлана Вавіліна, Ольга Домніч, Олександра Приходько.

Схожі новини