Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ провели вибори голови студентської ради гуртожитку № 4

У ЗНУ провели вибори голови студентської ради гуртожитку № 4

04.12.2014 12:57 Студентська рада вибори гуртожиток №4

4 грудня в Запорізькому національному університеті провели позачергові вибори голови студентської ради гуртожитку № 4. У зв’язку з тим, що попередній голова – студент 3 курсу економічного факультету Олексій Гуденко – вирішив скласти із себе повноваження, делегати від усіх поверхів гуртожитку зібралися разом під керівництвом голови Студради ЗНУ Ольги Лебедєвої, аби обрати його наступника.

Із 30 можливих делегатів на вибори з’явилися 27 особи. Діючий голова студентської ради гуртожитку Олексій Гуденко прозвітував про свою роботу. Зокрема, він зазначив, що намагався робити все від нього залежне, аби належним чином виконувати свої обов’язки та досягти того, аби життя студентів стало більш комфортним.
Після того, як присутні на заході затвердили звіт Олексія й подякували йому за роботу, свої передвиборчі програми їм представили студент 2 курсу юридичного факультету Георгій Лакєрбая та студентка 2 курсу економічного факультету Дар’я Борисенко. Так, Георгій зазначив, що, у випадку перемоги під час виборів, він намагатиметься всебічно підтримувати мешканців гуртожитку, дбатиме про поліпшення їхніх умов проживання та дозвілля. У свою чергу, Дар’я наголосила, що хоче об’єднати разом представників різних факультетів, які мешкають у гуртожитку, створити тут дружню атмосферу й подбати водночас про лібералізацію правил проживання та їхнє обов’язкове дотримання.
Також обидва кандидати відповіли на низку питань голови Студентської ради ЗНУ Ольги Лебедєвої та делегатів зібрання. Зокрема, присутніх цікавили думки лідерів студентського самоврядування щодо можливості поєднання навчання, громадської діяльності на факультетах й обов’язків старости, принципи, за якими буде створена студентська рада гуртожитку тощо.
За результатами голосування із невеликим відривом перемогла Дар’я Борисенко (за неї проголосувало 15 осіб, тоді як за Георгія – 12).

Таміла Тарасенко

Схожі новини