Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП провели просвітницьку акцію до Дня боротьби зі СНІДом

На факультеті СПП провели просвітницьку акцію до Дня боротьби зі СНІДом

04.12.2014 12:52 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології

3 грудня на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ відбулася благодійна просвітницька акція з нагоди Всесвітнього дня бороди зі СНІДом. Організатори заходу – благодійний фонд «Сподівання», кафедра соціальної педагогіки факультету СПП та соціальний сектор студентської ради факультету.

Акція, під час якої усім бажаючим пропонувалася цікава тематична література, розпочалася на великій перерві в холі 8-го корпусу ЗНУ. Після неї відбулася профілактична бесіда зі студентами у формі «живої бібліотеки». Зокрема, під час бесіди студенти змогли безпосередньо поспілкуватися з людьми, які перемогли наркотичну залежність, поставити питання і отримати правдиві відповіді. Вели бесіду представник молодіжної громадської організації «Вільна молодь Запоріжжя» Ганна Дорошенко, та співробітниця Благодійного фонду «Сподівання» Ляна Тимофеева.
Вони розказали про власний досвід відмови від вживання наркотиків після багаторічного стажу, умови та обставини, за яких вперше спробували заборонене, про своє сьогодення та проблеми, які досі ускладнюють їм життя. Під час бесіди студенти задавали ставили гостям багато питань та були вражені почутими історіями.

Факультет соціальної педагогіки та психології

Схожі новини