Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Найталановитіші хлопці Запоріжжя – навчаються на юридичному факультеті ЗНУ (+фоторепортаж)

Найталановитіші хлопці Запоріжжя – навчаються на юридичному факультеті ЗНУ (+фоторепортаж)

05.12.2014 14:39 Містер ЗНУ

4 грудня в Запорізькому національному університеті відбулось традиційне щорічне шоу мужності, таланту і чоловічої краси «Містер ЗНУ-2015». Центр культури ЗНУ вже восьмий рік поспіль організовує конкурс справжніх джентльменів, наймужніших, найталановитіших хлопців за підтримки адміністрації ЗНУ та Студентської ради нашого університету.

До складу журі увійшли гості ЗНУ: професійний фотограф та звукооператор Дмитро Широков, директор компанії «Дисконтна картка «Ой!», майстер спорту з плавання, вокаліст ВІА «Родина» Сергій Бєлов, шоумен, учасник багатьох талант-шоу, ілюзіоніст Дмитро Смага, професійна танцівниця і багаторазова чемпіонка танцювальних конкурсів і чемпіонатів, суддя 1 категорії, директор талант-студії «Фріда» Анна Шостак, директор сайту міста Запоріжжя «061.ua» Світлана Деркач, головний редактор весільного порталу «Jam Wedding», директор event-агентства «Fairy Tale» Діана Славинська, багаторазова чемпіонка Відкритої Запорізької Ліги та Вищої української ліги з КВК, івент-менеджер творчого об’єднання «Транзит Продакшн» Ольга Нестеренко.
Відкрив конкурсний вечір виступ театру танцю «Новий стиль» під керівництвом Інни Лепьохіної. Перший проректор ЗНУ Олександр Бондар привітав учасників заходу і глядачів, відзначивши, що це молодіжне шоу є святом не тільки для студентів ЗНУ, але і для всього міста Запоріжжя. В межах цього конкурсу кожен хлопець може реалізувати свої амбіції і показати свої таланти й здібності.
Перед початком конкурсу всі глядачі вшанували хвилиною мовчання пам’ять героїв Небесної сотні. Глядачі також взяли участь в благодійній акції, яка триває вже протягом 3-х місяців у ЗНУ зі збору коштів для 93-ої окремої механізованої бригади - учасників АТО. Тематика конкурсного шоу «Містер ЗНУ-2015», яка проходила під гаслом «Джентльмен отримує все!», об’єднала чарівну таємничість роману «Великий Гетсбі» і блиск модного чоловічого журналу «GQ». Атмосфера конкурсу повернула глядачів у 30-ті роки минулого століття, у часи Великої депресії, сухого закону, підпільних казино і гангстерських війн в Америці.
У кращих традиціях вечірок 30-х років минулого століття була організована і святкова програма. Гарний настрій гостям, які завітали на конкурс, подарували також виступи тріо-мімів «Холостяки», танцювального колективу шоу-балету «Еклітюр» та саксофоніста Данила Гончарова. Дотепні ведучі конкурсної програми: художній керівник, в.о. директора Центру культури ЗНУ Андрій Бондаренко, керівник студії КВК, капітан і автор команди-учасниці Вищої української Ліги КВН «Запорізька національна збірна» Олексій Савицький та випускник філологічного факультету, учасник команди КВН «Запорізька національна збірна» Микита Наливкін протягом заходу відпускали влучні жарти в перервах між конкурсами та підрахунками голосів вимогливого журі. Організатори конкурсу висловили вдячність адміністрації ЗНУ – ректору Миколі Фролову, проректору з АГР Сергію Кушніру, головному бухгалтеру Василю Тимошику та помічникові ректора з виховної роботи Наталії Вороновій, а також автору творчої ідеї Юлії Янько, Студентській раді ЗНУ в особі її керівника Ольги Лебедєвої, партнерам конкурсу – представникам Палацу культуры «АвтоЗАЗ» у особі директора Клари Волик та начальника адміністративно-господарського відділу Ірини Вардзелової, суддівській колегії за підтримку в організації та проведенні заходу. Хореографічні виступи під час заходу представляв колектив театру танцю «Новий стиль», а співала для усіх присутніх Дар’я Рупасова.
Учасниками конкурсу мужності і таланту «Містер ЗНУ – 2014» стали 16 представників сильної статі з різних факультетів нашого університету. Вони продемонстрували свої яскраві таланти, незвичайні дефіле та цікаві сценічні постановки.
Під час конкурсу глядачі мали можливість переглянути відео- та фотопрезентацію кожного учасника. Захід, як завжди, проходив у кілька етапів, які включали конкурс дефіле, вихід в літньому одязі, мистецтво рукопашного бою, конкурс талантів, фотоконкурс та світський раут. Усі конкурсанти у ході змагань мали продемонструвати найкращі риси справжнього чоловіка. Так, під час конкурсу з рукопашу хлопці показали рівень своєї фізичної підготовки та бійцівські навички, що створило атмосферу вуличних боїв 30-х років ХХ століття. Увагу глядачів привернув і конкурс «Вихід в літньому», під час якого «група в смугастих купальниках» дефілювала подіумом, дарувала повітряні поцілунки, демонструвала силу м’язів та спортивні трюки.
Наступний конкурс розкрив індивідуальні таланти студентів. На огляд журі свої конкурсні номери представили 8 учасників, які пройшли попередній відбірковий конкурс. Вони демонстрували бойові мистецтва, вміння грати на музичних інструментах та жартувати. Бурхливими оплесками глядачі зустріли виступи студентів-гумористів Івана Гнатуші, Дмитра Муринюка, Антона Осадчука та Євгена Дунди, а також діджейський хист Анатолія Шашкова та музикальний талант Артема Герасимова.
Запам’ятався й виступ Михайла Павловського з факультету менеджменту, який разом зі своїм батьком Сергієм Павловським виконали пісню на слова О. Блока, музику до якої написав сам Михайло.
Тож протягом усіх конкурсів хлопці побували у ролі фотомоделей, артистів, музикантів, гумористів та продемонстрували своє вміння рухатися на сцені у дефіле. За підсумками голосування кожному учаснику було присвоєно один із титулів: «Містер глядацьких симпатій» та «Містер галантність» - Андрій Холопов (факультет іноземної філології), «Містер-незворушність» - Арсен Меркулов (факультет соціальної педагогики і психології), «Містер-елегантність» - Володимир Алипов (біологічний факультет), «Містер-толерантність» - Володимир Малий (історичний факультет), «Містер-фото» - Михайло Павловський (факультет менеджменту), «Містер-талант» - Євген Дунда (історичний факультет), «Містер-посмішка» - Єгор Захаров (факультет соціології та управління), «Містер-джентльмен» - Іван Гнатуша (юридичний факультет), «Містер-мужність» - Володимир Шарапов (факультет журналістики), «Містер-сила» - Юрій Гончаренко (факультет фізичного виховання), «Містер-спокуса» - Артем Герасимов (економічний факультет).
Проте головні титули дісталися лише п’ятьом найкращим чоловікам факультетів ЗНУ: 1-им віце-містером став Антон Осадчук (факультет журналістики), 2-ий віце-містер – Анатолій Шашков (юридичний факультет), 3-ій віце-містер – Артем Подриз (історичний факультет) і 4-ий віце-містер – Олександр Шайтанов (економічний факультет). А головну нагороду конкурсу – титул «Містер ЗНУ – 2015» і путівку до Європи – отримав студент юридичного факультету Дмитро Муринюк.
Усі учасники конкурсу нагороджені дипломами, грамотами і цінними подарунками від організаторів, адміністрації вишу та Студентської ради ЗНУ. Їх вручили учасникам помічник ректора з виховної роботи Наталія Воронова, ідейний натхненник конкурсу Юлія Янько, містер ЗНУ-2014 Олексій Борзенко, директор талант-студії «Фріда» Анна Шостак, постановник дефіле Катерина Біліндінова та інші.
Учасники конкурсу, його організатори і глядачі отримали море позитиву і гарних емоцій. Продовжилось свято для студентів в Арт-клубі «Jet», де всі охочі мали можливість сфотографуватись з конкурсантами та переможцями.

Олена Переверзєва

БІЛЬШЕ ФОТО ДИВІТЬСЯ ТУТ:

Схожі новини