Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти СПП відвідали реабілітаційний центр з розважальною програмою

Студенти СПП відвідали реабілітаційний центр з розважальною програмою

09.12.2014 09:37 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології Запорізький обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів

5 грудня студенти факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету провели соціальну акцію, присвячену Міжнародному дню інвалідів. Вони відвідали Запорізький обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів, підготувавши яскраве і веселе шоу для його вихованців.

Комунальний заклад «Запорізький обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» Запорізької обласної ради розпочав свою діяльність у квітні 2009 року. За цей час на його базі пройшли соціальну реабілітацію понад 500 дітей-інвалідів із 22 районів Запорізької області. На сьогодні на території нашої області усього поживає близько 6 тисяч дітей-інвалідів, значна частина яких потребує соціальної реабілітації та інтеграції в суспільство.
Для студентів і викладачів факультету СПП стало доброю традицією проводити благодійні заходи для дітей-інвалідів: щороку восени або на початку зими вони відвідують із концертною програмою інтернати м. Запоріжжя та області.
Цього разу студенти першого, другого і п’ятого курсів напряму підготовки «Театральне мистецтво» разом із керівником навчального театру факультету Кристиною Бондарєвою та завідувачем навчальною лабораторією Наталією Мамай влаштували справжнє свято для вихованців Запорізького обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів.
Маленькі глядачі зі справжнім захопленням зустріли виступи і жарти студентів-волонтерів, які перевтілювалися у звірят, птахів та клоунів. Увагу малечі привернули і «актори» Запорізького обласного театру ляльок – Їжачок і Ведмедик, які виконали пісню про маленьку співачку, що дуже соромиться співати на сцені. Діти із задоволенням взяли участь і у конкурсах: вони активно відгадували тварин, яких зображали гості, співали дитячі пісні та малювати на плакатах ті подарунки, які б хотіли отримати від Святого Миколая. У свою чергу, вихованці Центру для студентів підготували і виконали пісню «Надія є» з репертуару гурту «Mad Heads», та станцювали веселий танець «Бум шоколад».
Насамкінець зустрічі студенти пообіцяли, що незабаром приїдуть у гості до дітлахів. На свою адресу вони отримали щиру подяку від співробітників Центру.
Завідувач Запорізького обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Олена Нішенко висловила думку власну та колег щодо співробітництва із Запорізьким національним університетом: «Ми дуже вдячні представникам університету за подібні зустрічі, які є справжнім святом для наших дітей. Проте ми співпрацюємо не лише у рамках проведення свят. Для нас дуже важлива постійна підтримка волонтерів, серед яких багато студентів Запорізького національного університету. Дехто з них, після закінчення навчання, приходить працювати до нашого Центру, як, наприклад, випускниця факультету СПП, Аліна Павленко. Ми сподіваємося, що наша співпраця з університетом буде розвиватися й надалі».

Наталія Мамай,
завідувач навчальної лабораторії факультету СПП