Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Юристи ЗНУ провели Урок мужності

Юристи ЗНУ провели Урок мужності

09.12.2014 12:40 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет Урок мужності

У рамках святкування Дня Збройних сил України 6 грудня на юридичному факультеті ЗНУ відбувся Урок мужності. Його організували і провели активісти Студентської ради факультету.

Студенти підготували доповіді з теми і представили їх молодим патріотам, які навчаються на юридичному факультеті. Анатолій Лисенко розповів присутнім на заході про історію становлення Збройних сил України. У виступі, який підготував Олексій Кальонов, мова йшла про подвиги українських воїнів як приклади мужності, яку ті проявляють кожного дня із захисту української державності.
Організатори Уроку мужності закликали майбутніх правників, аби ті не забували про подвиги тих людей, який сьогодні виконують свій бойовий і громадянський обов’язок в зонах збройних конфліктів, про тих, хто щодня захищає наш спокій та мирне небо над головою.

Тетяна Сокол,
голова інформаційного сектору юридичного факультету