Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Центр «Англійська для малюків» ЗНУ привітав із новорічними святами своїх маленьких слухачів

Центр «Англійська для малюків» ЗНУ привітав із новорічними святами своїх маленьких слухачів

23.12.2014 12:53 Центр вивчення іноземних мов Україно-швейцарський центр «Англійська для малюків»

22 грудня співробітники Україно-швейцарського центру «Англійська для малюків» Центру вивчення іноземних мов Запорізького національного університету традиційно влаштували справжнє новорічне свято для дітей-слухачів курсів англійської мови.

В урочистому заході взяли участь діти та їхні батьки, а також директор Центру вивчення іноземних мов Наталія Костенко.
Під час відкритого уроку викладач Центру Раша Фаріа запропонувала своїм вихованцям ознайомитися із різдвяними та новорічними традиціями інших країн. Вони співали різдвяні пісні, розповідали святкові вірші, а також брали активну участь у різних конкурсах. Присутні на заході батьки отримали чудову можливість перевірити якість роботи викладача Центру та рівень володіння іноземною мовою своїх дітей.
Святкове заняття з англійської мови для кожної з чотирьох груп дітей віком від 3 до 7 років, котрі навчаються в Центрі, завершилося неочікуваним подарунком – до них завітав Santa Claus (студент 4 курсу факультету соціальної педагогіки та психології Євген Станіцький). Казковий персонаж привітав малят зі святами та, звісно ж, подарував кожному солодкий подарунок. Крім того, вони водили хоровод та співали пісню «We Wish You A Merry Christmas». Варто також зазначити, що святковий настрій присутнім на заході створювали й новорічні костюми дітей.
Директор Центру вивчення іноземних мов Наталя Костенко, вітаючи батьків та дітей з новорічними та різдвяними святами, зазначила: «Ми пишаємося першими досягненнями наших маленьких слухачів, оскільки отримані знання стануть їм в нагоді не тільки у школі, але й в житті. Бажаємо нашим маленьким слухачам гарно провести новорічні свята та чекаємо їх та нових друзів в наступному навчальному році!»
Подібні святкові заходи проводяться в Україно-швейцарському центрі «Англійська для малюків» вже четвертий рік поспіль. Це чудова можливість познайомити слухачів Центру з традиціями та звичаями інших країн, що є важливою частиною вивчення іноземної мови, а також привітати малечу зі святами.
Свое мнение также выразила мама маленького слушателя Елисея - Ангелина Виноградова: «Можу сказати і як мама, і як педагог, що викладач Рашель Фаріа просто чудова! Завдяки її підібраною методикою, педагогічному таланту та індивідуальному підходу до кожного дитинці навчання англійській стало доступним і зрозумілим навіть діткам, які не схильні до мов, технічно спрямованим, а адже в нашому глобалізованому світі, роль знань важко переоцінити! Спасибі вам за сприяння створенню широких можливостей для майбутнього наших чад!»
Україно-швейцарський центр «Англійська для малюків» ЗНУ був створений у 2010 році завдяки зусиллям Центру вивчення іноземних мов, факультету іноземної філології, факультету соціальної педагогіки та психології та Відділу міжнародних зв’язків і роботи з іноземними студентами ЗНУ. У своїй роботі Центр використовує досвід, котрий було накопичено під час співпраці нашого університету з Християнським дитячим фондом (Швейцарія), Університетом прикладних наук м. Магдебурга, Університетом прикладних наук Вюрцбург-Швайнфурт (Німеччина) та Бергенським університетом (Норвегія).
Фахівці Центру проводять заняття з дітьми в ігровій формі з використанням різноманітних аудіовізуальних засобів, що допомагає викликати інтерес до вивчення іноземної мови. Важливу роль також відіграє чудова матеріально-технічна забезпеченість Центру.
Випускники курсів «Англійська для малюків», за словами директора Центру вивчення іноземних мов ЗНУ Наталії Костенко та відгуками батьків, демонструють високий рівень володіння англійською мовою під час вступу та подальших занять у школах. Це свідчить про ефективність методик, які використовують викладачі Центру у своїй роботі.

Олена Ярошенко

Схожі новини