Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На фізичному факультеті ЗНУ відбувся півфінальний тур інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?»

На фізичному факультеті ЗНУ відбувся півфінальний тур інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?»

24.12.2014 10:12 Фізичний факультет Конкурс

Протягом двох тижнів студенти усіх курсів фізичного факультету Запорізького національного університету змагались за звання найрозумнішого в інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?». Організатором заходу виступив голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених фізичного факультету Дмитро Карпенко за підтримки співробітників деканату факультету.

Півфінал гри «Що? Де? Коли?» був розділений на два етапи. Під час першого з них за звання найрозумніших змагались студенти 1-2 курсів факультету, а у другого – 3-4 курсів. На студентів очікували чотири тури: конкурс капітанів, запитання від деканату та два тури теоретичних запитань. Усього у конкурсі взяли участь дев’ять команд.
Протягом ігор студенти продемонстрували високий рівень знань з фізики, чудову ерудованість і кмітливість. У конкурсі капітанів учасникам змагання необхідно було по черзі називати різноманітні прилади для спостереження та вивчення фізичних явищ. Однак, найцікавішими для студентів, звісно ж, були запитання від деканату. Для студентів 1-2 курсів завдання готував декан фізичного факультету Андрій Андрєєв, а для студентів 3-4 курсів – його заступники Анатолій Кулинич, Павло Долгорукий та Ірина Даценко.
За результатами півфінальних ігор до фінального туру пройшли чотири команди: «Heavy physics» (2 курс), «Crazy Squirrel» (1 курс), «Літр» (4 курс) та «За Валеру» (4 курс). Команди, які посіли перші місця, отримали солодкі подарунки від деканату фізичного факультету. Фінальне ж змагання та нагородження переможця інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» відбудеться вже 26 грудня.

Олена Ярошенко

Схожі новини