Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету менеджменту продемонстрували мистецтво публічного виступу

Студенти факультету менеджменту продемонстрували мистецтво публічного виступу

25.12.2014 09:24 Все Факультети Менеджменту Факультет менеджменту

24 грудня студенти 3 курсу факультету менеджменту Запорізького національного університету отримали чудову можливість продемонструвати свою ораторську майстерність у рамках індивідуального заняття з дисципліни «Основи ділової комунікації» (викладач – Андрій Кургузов).

Оцінювати виступи студентів було запрошене компетентне журі – викладачі факультету менеджменту Дамір Бікулов, Андрій Кургузов, Ірина Ганза та Віктор Шишкін.
Третьокурсники факультету менеджменту напрямів підготовки «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», «Логістика» та «Менеджмент організацій» підготували інтерактивні виступи на тему «Мистецтво публічного виступу». Кожна з чотирьох команд студентів розповіла присутнім на заході, як встановити контакт з аудиторією, з чого складається публічний виступ, який зовнішній вигляд та поведінка повинні бути в оратора, та дали кілька корисних порад, щоб публічний виступ був ефективним і результативним. Доповіді студентів супроводжувалися презентаціями, котрі допомагали зосередити увагу аудиторії на основних моментах виступу.
Наприкінці заходу журі конкурсу подякували студентам за інформативні виступи та зазначили, що отримані знання з дисципліни «Основи ділової комунікації» стануть їм в нагоді в майбутній професійній діяльності. Адже, щоб стати гарним оратором необхідний досвід, який вони можуть отримати під час навчання і участі у різноманітних конференціях та круглих столах. Також вони відзначили, що подібний формат виконання індивідуальних завдань чудово розкриває творчі, організаторські та ораторські вміння студентів.

Олена Ярошенко