Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Дід Мороз і Снігуронька привітали математиків із Новим роком

Дід Мороз і Снігуронька привітали математиків із Новим роком

25.12.2014 14:22 Все Факультети Математичний Математичний факультет різдвяні вітання

Напередодні новорічних свят Студентська рада математичного факультету привітала викладачів і студентів факультету, а також організувала для них веселі розіграші. Під час великої перерви у фойє 1 навчального корпусу Дід Мороз, Снігуронька та Зайченя зустрічали гостей і організовували для них веселі розваги.

Зранку 25 грудня представники Студентської ради математичного факультету, переодягнені Дідом Морозом (Віталій Кінчак), Снігуронькою (голова студради факультету Катерина Шеметіло) та чарівним Зайченям (Валерія Гашенко), завітали на кафедри цього факультету і привітали з прийдешніми святами викладачів. Разом із ними та деканом Сергієм Гоменюком казкові герої читали новорічні вірші, жартували, зичили усім щастя та добробуту, водили святкові хороводи. А за виступи перед Дідусем Морозом той роздавав учасникам свята солодкі подарунки – цукерки та мандарини.
Під час великої перерви Дід Мороз, Снігуронька та Зайченя зібрали у фойє 1 навчального корпусу студентів та відвідувачів ЗНУ, привітали їх у віршованій формі і організували веселі конкурси. Учасники перезиралися один з одним, зображували веселих драконів, які мали опустити у пляшку хвіст, надували кульки, відгадували загадки тощо. Переможців Дід Мороз винагородив солодкими призами. Насамкінець веселий почет Діда Мороза вирушив привітати представників виховного відділу ЗНУ. Всі учасники маленького передноворічного свята отримали заряд позитивних емоцій на наступний рік.

Олена Хлистун

Схожі новини