Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відкрили новорічну ялинку

У ЗНУ відкрили новорічну ялинку

26.12.2014 10:06 Університет свято відкриття новорічної ялинки

Останні дні грудня завжди були особливими для викладачів і студентів Запорізького національного університету. У переддень новорічних і різдвяних свят вони традиційно проводять низку цікавих та різноманітних заходів – концертів, зустрічей із Дідом Морозом і Снігуронькою, конкурсів, благодійних акцій тощо, – які забезпечують усім учасникам і глядачам чудовий настрій напередодні зимових канікул. Та щоразу кульмінацією святкування, на яку всі чекають з нетерпінням, стає офіційне відкриття головної ялинки нашого вишу, розташованої на майданчику перед спортивно-оздоровчим комплексом.

Не став винятком і цей рік: 25 грудня представники адміністрації, викладачі, співробітники структурних підрозділів, студенти зібралися разом на головне зимове свято нашого університету.
Вітаючи всіх гостей свята від імені керівництва ЗНУ, перший проректор Олександр Бондар зазначив, що рік, що минає, був дуже непростий не лише для нашого вишу, але й для усієї держави. Однак, на думку Олександра Григоровича, не можна забувати його уроків, адже лише спільними зусиллями ми всі зможемо досягти того, аби побажання миру, позитиву, добра й злагоди в новому році, які зараз лунають звідусіль, були успішно втілені в життя. Також Олександр Бондар побажав, аби це свято створило справді казкову атмосферу, забезпечивши всім гарний настрій.
Уже традиційно щиру радість усім учасникам заходу дарували представники вокальної студії «Кантилена» Центру культури ЗНУ, які виконували відомі новорічні пісні. Глядачі із задоволенням приєднувались до співу й дякували артистам гучними оплесками. Не менш позитивне враження справили жартівливі конкурси, у яких всіх охочих закликали брати участь незмінні ведучі багатьох культурно-масових заходів нашого вишу – студенти Катерина Черниш (факультет фізичного виховання), Юлія Чеборай (філологічний факультет) і Катерина Дьоміна (біологічний факультет), одягнені в костюми кізочок – символу наступної року. Як студенти, так і наймолодші глядачі – діти співробітників, – із задоволенням взяли участь у жартівливих змаганнях, танцюючи та вгадуючи зашифровані новорічні пісні.
Не меншу цікавість у присутніх викликало підбиття підсумків конкурсу «Лист до Діда Мороза», що тривав у нашому університеті протягом місяця. В.о. директора Центру культури ЗНУ Андрій Бондаренко виконав роль казкового листоноші, який зачитав послання учасників змагання та вручив нагороди їхнім авторам. 4 місце посів Антон Осадчук з факультету журналістики, 3 – представниця факультету журналістики, голова Студентської ради нашого вишу Ольга Лебедєва, 2 – Олександра Баркова з філологічного факультету. Найкращим же визнали лист Марини Галич з факультету журналістики. Радісно привітали глядачі Діда Мороза (Артема Левадного з історичного факультету) та Снігуроньку (Аліна Ващенко з факультету іноземної філології), які в розкішних санчатах, запряжених оленями, з’явилися на ґанку спортивно-оздоровчого корпусу. Вони поздоровили всіх присутніх та відзначили, що викладачі, співробітники і студенти ЗНУ як слід підготувались до зустрічі Нового року. Під запис бою курантів велика університетська ялинка спалахнула яскравими вогниками. Вдалим доповненням до свята стало палахкотіння бенгальських вогнів й новорічна казкова анімація від учасників творчих студій Центру культури ЗНУ. На завершення заходу лунали новорічні пісні, а біля ялинки проходили імпровізовані фотосесії для всіх охочих, а також – новорічна дискотека.

Таміла Тарасенко

БІЛЬШЕ ФОТО ДИВІТЬСЯ ТУТ:

Схожі новини