Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Тиждень французької мови на факультеті іноземної філології

Тиждень французької мови на факультеті іноземної філології

13.04.2005 00:00

З 11 по 15 квітня на факультеті іноземної філології проходить Тиждень французької мови. В контексті цієї події проводяться різноманітні акції, присвячені французькій культурі.
Зокрема в понеділок 11 квітня в ауд.320 (2 корпус ЗНУ) відбулася виставка французьких книжок та листівок з видами міст Франції.
У вівторок проходило засідання факультетського кіноклубу, на якому обговорювали фільм «Хористи», знятий за творами Ерве Базена.
Крім того, відбувся конкурс на кращого знавця французької мови.
В середу о 9:35 студенти факультету іноземної філології проводили семінар «Atelier des artes», присвячений сучасним напрямкам живопису.
На четвер планується семінар викладачів французької мови, а в п’ятницю 15 квітня об 11:25 в актовій залі ЗНУ до уваги глядачів буде запропонована концертна програма «On s’amuse fran?ais!» («Розважаємося французькою!»), котра і завершить Тиждень французької мови в ЗНУ.

Юлія Франк