Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті триває профорієнтаційна робота

На біологічному факультеті триває профорієнтаційна робота

16.01.2015 13:47 Все Факультети Біологічний Біологічний факультет профорієнтація

15 січня на базі біологічного факультету Запорізького національного університету в рамках проведення профорієнтаційної роботи відбулися зустрічі з вчителями природничих дисциплін Запорізького регіону. Захід відвідали понад 30 вчителів з різних шкіл Запорізького регіону.

На вчителів очікував майстер-клас від кандидата біологічних наук, доцента кафедри хімії біологічного факультету Михайла Завгороднього на тему «Особливості зовнішнього незалежного оцінювання з біології та хімії».
Наступний майстер-клас провів кандидат біологічних наук, доцент кафедри загальної та прикладної екології і зоології біологічного факультету Олександр Корж. Він виступив із темою «Екологічна просвіта в Україні», а декан біологічного факультету Людмила Омельянчик розповіла учасникам заходу про особливості правил прийому до ЗНУ, сучасні методи дослідження в галузях біології та хімії, правила роботи з прекурсорами та правила оформлення журналу їхнього використання, ознайомила їх з матеріально-технічною базою факультету та інноваційними технологіями, що використовуються в навчальному процесі.
Окрім того, вчителі Запорізького регіону побували в зоологічному музеї біологічного факультету, екскурсію яким провів завідувач музею Олександр Коротя. Варто зазначити, що гарною традицією для біологічного факультету стали також візити учнів шкіл. Представники факультету проводять для майбутніх абітурієнтів екскурсії університетом та музеєм, знайомлять їх з матеріально-технічною базою нашого вишу та проводять профорієнтаційну роботу.

Біологічний факультет

Схожі новини