Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету привітали викладачів і студентів ЗНУ зі Старим Новим роком

Студенти юридичного факультету привітали викладачів і студентів ЗНУ зі Старим Новим роком

15.01.2015 10:08 Юридичний факультет свято

На юридичному факультеті вже давно склалася гарна традиція відзначати народні українські свята. У тому числі, майбутні правники щороку 14 січня зранку обходять усі корпуси, засіваючи за данім звичаєм і від щирого серця бажаючи всім здоров’я, щастя й благополуччя в новому році.

Так, цього року студенти 1 курсу Владислав Дутов, Данило Гречковський і Павло Землянский, а також другокурсники Олексій Смолка, Олександр Кобзар, Віктор Стефанцов й Олександр Кірсанов у національному вбранні, виконуючи відомі щедрівки, обійшли всі навчальні корпуси нашого вишу, а також побували в Торговому коледжі. За словами ініціатора заходу, заступника декана юридичного факультету Миколи Мартинова, попри те, що зараз іде сесія і в навчальних корпусах порівняно небагато людей, скрізь на виступи хлопців звертали увагу: навіть ті, хто поспішав у своїх справах, зупинялися послухати їх та щиро дякували за виступ. Самі посівальники залишилися дуже задоволені такою реакцією публіки: вони запевняють, що переконалися, наскільки людям важливо, аби їм від усього серця бажали миру, щастя та здоров’я у святкові дні, тож вони планують і наступного року взяти участь в університетських заходах із нагоди зимових свят.

Схожі новини