Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На філологічному факультеті студентам вручили додатки до дипломів європейського зразка

На філологічному факультеті студентам вручили додатки до дипломів європейського зразка

20.01.2015 15:08 Все Факультети Філологічний Філологічний факультет свято

20 січня на філологічному факультеті відбулося урочисте вручення додатків до дипломів європейського зразка (DIPLOMA SUPPLEMENT). Цього року серед студентів факультету рекордна кількість тих, хто вирішив замовити собі документ, що засвідчує кваліфікацію фахівця на міжнародному рівні. Таке бажання виявили 30 представників напряму підготовки «Українська мова та література» (12 магістрантів та 18 бакалаврів) і троє магістрантів спеціальності «Російська мова та література».

Почесний гість факультету – проректор з питань науково-педагогічної роботи Володимир Волков на початку заходу привітав усіх учасників урочистостей: «Ви обрали правильний шлях, бо вирішили скористатися всіма можливостями, які може надати освіта у виші, для подальшої побудови своєї успішної кар’єри, виходу на міжнародний рівень. Тож я сподіваюся, що ці документи стануть надійним підґрунтям ваших життєвих досягнень. А ми, адміністрація та викладачі ЗНУ, зробимо все від нас залежне, аби підтримати вас на шляху до нових звершень».
Декан філологічного факультету Тамара Хом’як, звертаючись до присутніх на заході, наголосила, що раніше лише поодинокі випускники хотіли отримати такий документ. Те, що в цьому році така значна кількість студентів бажає підтвердити свою кваліфікацію на міжнародному рівні, є, на її думку, свідченням готовності молоді справді об’єднувати разом Україну та Європу. Також Тамара Володимирівна згадала прізвища тих випускників факультету, які вже працюють у країнах Європи. Зокрема, вона розповіла про успіхи Ігоря Ісаєва, Юрія Куліша, Анни Хмарської, які після закінчення ЗНУ здобули освіту в польських вишах. Також вона висловила побажання, аби, попри нелегкі для всієї нашої країни часи, в які студентам довелося отримувати дипломи, все в їхньому житті склалося добре, а в Україні настали мир та спокій.
Після завершення урочистої частини, під час якої проректор Володимир Волков вручив студентам додатки до дипломів європейського зразка, усі присутні на заході зробили групове фото.

Таміла Тарасенко

Схожі новини