Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ – серед переможців регіонального етапу конкурсу «Кращий студент України – 2014»

Студенти ЗНУ – серед переможців регіонального етапу конкурсу «Кращий студент України – 2014»

26.01.2015 16:00 Конкурс Студентська рада ЗНУ

26 січня в Запорізькій обласній державній адміністрації з нагоди святкування Дня студента відбулося урочисте нагородження переможців регіонального етапу Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України-2014», серед яких - четверо студентів Запорізького національного університету.

Організатори заходу – Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Студентська республіка» за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА. Ведучими заходу виступили студенти нашого університету Катерина Дьоміна та Дмитро Муринюк.
На урочистий захід нагородження переможців конкурсу завітали начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту Наталія Власова, заступник директора Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації, начальник Управління професійно-технічної, вищої освіти та кадрової роботи Олександр Базь, депутат Запорізької обласної ради Олена Семененко, начальник відділу по роботі з молоддю та сім’єю та позашкільної виховної роботи Департаменту освіти і науки, молоді та спорту міської ради Ігор Філіпенко, голова обласної ради трудової молоді при голові обласної державної адміністрації Сергій Ільченко, голова Обласної студентської ради при голові обласної державної адміністрації, студентка ЗНУ Анна Югріна, координатор ВМГО «Студентська республіка» в Запорізькому регіоні Олена Клунько та студентський мер Запоріжжя, студент ЗНУ Анатолій Шашков.
Конкурс «Кращий студент України – 2014» покликаний виявити та надати імпульс до подальшого розвитку студентської молоді України як авангарду розвитку українського суспільства. Його мета – виявлення всебічно розвиненої студентської молоді, стимулювання підвищення рівня її суспільної активності, сприяння формуванню активної життєвої позиції студентства.
Усього у конкурсі взяли участь 18 осіб. За результатами змагань було визначено шестеро переможців у номінаціях «Кращий студент України» (комплексна характеристика), «Кращий студент-аналітик України», «Кращий студент-громадський дія України», «Кращий студент-дизайнер України», «Кращий студент-медійник України», «Кращий студент-програміст України».
До списку переможців потрапили і студенти нашого університету. Так, студент факультету журналістики Олег Скаржинський переміг у номінації «Кращий студент-медійник», котрий у якості конкурсної роботи подав відео, які він знімає для «Громадське.ТБ Запоріжжя».
У номінації «Кращий студент-програміст» перемогу здобув студент математичного факультету Володимир Войко за розробку мобільного додатку для проходження тестів ЗНО під операційну систему Android (спільно із студентом математичного факультету Вадимом Клименко).
Студентка факультету соціології та управління Олена Струк подала на конкурс 16 наукових робіт з різних тем, завдяки чому і стала переможницею у номінації «Кращий студент-аналітик».
Найкращі результати у конкурсі продемонстрував студент математичного факультету ЗНУ Вадим Клименко, який і переміг у головній номінації «Кращий студент України – 2014» (комплексна характеристика) та представлятиме Запорізьку область на Всеукраїнському етапі конкурсної програми. Студент створив сайт для підготовки до ЗНО, а також мобільний додаток для проходження тестів ЗНО під операційну систему Android (спільно з Володимиром Войко).
Всі учасники та переможці конкурсу були нагороджені грамотами та подяками. Окрім того, найкращі представники студентської молоді отримали цінні подарунки від спонсорів.
Також під час заходу начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту Наталія Власова вручила студентці ЗНУ, голові Обласної студентської ради при голові обласної державної адміністрації Анні Югріній подяку за активну життєву позицію, вагомий внесок у розвиток державної молодіжної політики в Запорізькій області та з нагоди Дня студента.
Подякою за великий внесок в розвиток студентського самоврядування Запорізького регіону була також нагороджена голова міжнародного сектору Студентської ради ЗНУ Марія Василега.
Привітати найрозумніших студентів нашого міста своїми вокальними виступами завітали також студентка факультету журналістики ЗНУ Дар’я Рупасова та вихованець Запорізького музичного училища ім. П.І. Майбороди Кирило Щедрін. Веселий настрій присутнім у залі створювала команда КВК «Браун Шуга».

Олена Ярошенко

Схожі новини