Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулось засідання науково-технічної ради

У ЗНУ відбулось засідання науково-технічної ради

28.01.2015 15:37

22 січня під головуванням проректора з наукової роботи, професора Геннадія Васильчука відбулось чергове засідання науково-технічної ради. Присутні розглянули питання, які стосуються сучасної ситуації, проблем та перспектив щодо перереєстрації та включення до міжнародних наукометричних баз даних наукових видань біологічного факультету (доповідач – завідувач кафедри імунології та біохімії, заступник декана з наукової роботи Віра Копійка).

Під час засідання були заслухані та затверджені звіти про виконання держбюджетних науково-дослідних робіт: «Фізико-хімічні особливості системи синтезу оксиду азоту в процесі адаптації організму до довготривалих фізичних навантажень» (керівник – професор Микола Маліков), «Розробка математичної моделі розподілу напружень у важконавантажених зубчастих колесах і створення прогресивної технології їх виготовлення» (керівник – професор Валерій Міщенко), «Розробка комплексної системи підвищення функціональної підготовленості спортсменів вищої кваліфікації на основі використання речовин антиоксидантної спрямованості» (керівник – професор Надія Богдановська), «Науково-методичне забезпечення викладання англійської мови та перекладу у вищих навчальних закладах» (керівник – професор Юрій Зацний), «Перспективи та напрямки модернізації політичної системи» (керівник – професор Олена Кіндратець). Також затверджено план підготовки докторів і кандидатів наук на базі аспірантури та докторантури ЗНУ на 2015 рік, згідно з яким передбачений захист 15 докторських та 52 кандидатських дисертацій.
Окрім того, науковці обговорили питання щодо ефективності діяльності спеціалізованих вчених рад з філологічних та філософських наук у Запорізькому національному університеті.

Науково-дослідна частина ЗНУ