Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Завершилася спортивні змагання серед викладачів та співробітників ЗНУ

Завершилася спортивні змагання серед викладачів та співробітників ЗНУ

29.01.2015 14:34 Все Факультети Економічний Історичний Математичний Фізичного виховання Юридичний Спартакіада Спортивно-оздоровчий комплекс ЗНУ

28-29 січня відбулися змагання з міні-футболу та стрільби з пневматичної гвинтівки серед викладачів та співробітників університету. Організатором заходу традиційно виступили представники Спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ.

Досить цікавими і напруженими виявилися змагання з міні-футболу серед команд адміністрації ЗНУ, факультету фізичного виховання, ветеранів команди «Надія ЗНУ» та міжфакультетської збірної викладачів університету. Вони продемонстрували глядачам завзяту і непередбачувану гру. Головним суддею турніру традиційно став арбітр національної категорії, майстер спорту Юрій Арестенко.
Перша півфінальна гра між командами ветеранів «Надії ЗНУ» і адміністрації ЗНУ закінчилась рахунком 8:7 на користь останньої. У другій грі між командами факультету фізичного виховання і міжфакультетською збірною після завершення основного часу гри рахунок складав 4:4, однак після серії пенальті перемогла міжфакультетська команда із рахунком 5:3.
У змаганні за третє місце між командами ветеранів «Надії ЗНУ» і факультету фізичного виховання із рахунком 5:4 перемогу здобули ветерани. В останній грі за 1 і 2 місце вперед вийшла команда адміністрації ЗНУ із рахунком 5:4.
За результатами спортивного дня 1 місце посіла команда адміністрації ЗНУ, 2 – міжфакультетська збірна, 3 – ветерани «Надії ЗНУ» і 4 – команда факультету фізичного виховання.
Всі переможці традиційно були нагороджені грамотами, медалями та цінними подарунками від профкому ЗНУ.
В останній турнірний день у змаганнях, які проходили в стрілецькому тирі СК ЗНТУ, із стрільби з гвинтівки серед чоловіків та жінок взяли участь 35 співробітників ЗНУ. Серед яких були представники різних факультетів та підрозділів ЗНУ. Суддями цих змагань стали викладач кафедри фізичного виховання Сергій Гончаренко (головний суддя) та заступник директора СОК ЗНУ Олександр Петренко.
Учасникам було запропоновано 2 мішені: пробна (3 постріли) та основна (5 залікових пострілів). Переможців серед чоловіків та жінок визначили за показниками суми набраних очок. При цьому максимально учасники могли здобути 50 очок.
Тож, за результатами змагань із стрільби з гвинтівки в особистому заліку визначилася трійка переможців серед жінок: співробітник навчально-наукової лабораторії археологічних досліджень Руслана Доля (історичний факультет) - 1 місце (41 очко), доцент кафедри економічної кібернетики Тетяна Заховалко (економічний факультет) - 2 місце (40 очок) та доцент кафедри математичного аналізу Ірина Ткаченко (математичний факультет) - 3 місце (38 очок).
Серед чоловіків кращий результат - 47 очок - продемонстрував доцент кафедри математичного моделювання Сергій Чопоров (математичний факультет), друге місце із результатом у 42 очка посіли проректор з АГЧ Сергій Кушнір і доцент кафедри алгебри та геометрії Ігор Зіновєєв (математичний факультет), а третє із результатом у 41 очко – доцент кафедри цивільного права Олексій Бичківський (юридичний факультет).
Як зазначила тренер змагань, викладач кафедри фізичної культури і спорту ЗНТУ, Заслужений тренер України із кульової стрільби, майстер спорту Любов Грищенко, постійні учасники змагань продемонстрували достатньо високий рівень вмінь та володіння гвинтівкою, зокрема відмітила влучність, спортивну тактику, координацію, точність прицілювання та стрільби, швидкість. Загалом, спортсмени продемонстрували хороші результати із стрільби з гвинтівки.
Адміністрація Спортивно-оздоровчого комплексу та колектив Запорізького національного університету вітають усіх переможців змагань і бажають їм спортивних перемог у наступній спартакіаді.

Олена Переверзєва