Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Сайт факультету соціальної педагогіки та психології тепер доступний і в англомовній версії

29.01.2015 16:13 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології англомовна версія сайту

Зараз на факультеті СПП навчається шестеро іноземних громадян. Щоб підвищити рівень доступу до інформаційного ресурсу з усіх куточків світу, і був розроблений його англомовний варіант.

Працювали над проектом кілька студентів першого курсу спеціальності «Психологія» під керівництвом заступника декана з виховної роботи, доцента Лариси Іванової. А саме Аліна Ляпіна, яка координувала переклад інформаційних блоків сайту, та Микита Растворов – він займався комп’ютерною обробкою даних. До речі, Аліна встигла вивчити англійську мову, коли навчалася в канадському коледжі.
За словами декана факультету соціальної педагогіки та психології, доцента Ольги Пономаренко, ініціатива була втілена ними одними з перших у Запорізькому національному університеті. На думку Ольги Вікторівни, це дасть змогу підвищити рівень популярність факультету серед іноземних громадян.
Ознайомитися з англомовним варіантом сайту можна за посиланням: http://web.znu.edu.ua/spp/1233.eng.html

Марія Канцелярист