Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті соціальної педагогіки та психології розглянули питання інклюзивної освіти

На факультеті соціальної педагогіки та психології розглянули питання інклюзивної освіти

30.01.2015 11:33

Вчора на факультеті соціальної педагогіки та психології відбувся семінар-вебінар з теми інклюзивної освіти. Організатором заходу виступили представники Інституту спеціальної педагогіки НАПН України та Міністерство освіти і науки України.

Фахівці кафедри соціальної педагогіки у рамках проведення вебінару в режимі онлайн обговорили питання алгоритму діяльності міждисциплінарної групи супроводу дітей з аутизмом.
До участі у заході також були запрошені гості – представники районної психолого-медико-педагогічної консультації Жовтневого району міста Запоріжжя, Комунарського відділення реабілітації дітей-інвалідів та викладачі кафедри соціальної педагогіки. Фахівці розглянули питання організації освітнього простору для дітей з аутизмом у навчальних закладах та можливі шляхи впровадження дієвого супроводу таких дітей.
Представники факультету соціальної педагогіки та психології планують зробити такі заходи традиційними. Зокрема, це надасть можливість підвищувати свої професійні вміння та навички завдяки безпосередньому спілкуванню з фахівцями різних галузей педагогічної та психологічної діяльності.

Факультет соціальної педагогіки та психології