Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Центр ґендерної освіти презентував власний інтернет-портал

Центр ґендерної освіти презентував власний інтернет-портал

30.01.2015 12:00

Центр ґендерної освіти ЗНУ презентував свій новостворений інтернет-портал. Відтепер всю довідкову інформацію щодо діяльності цієї організації, новини, відеоматеріали тощо можна буде знайти за посиланням: http://web.znu.edu.ua/gender.edu/

Як розповіла координатор проекту, доцент ЗНУ Тетяна Голованова, Центр ґендерної освіти було створено у березні 2014 року на базі факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету. Головною метою діяльності центру є надання науково-практичної допомоги щодо впровадження у навчально-виховний процес ідей ґендерної рівності через посилення ґендерного компоненту у соціально-гуманітарних дисциплінах. Іншим важливим завданням стало проведення виховних заходів, організація наукової роботи для забезпечення рівних прав чоловіків та жінок, запобігання насильству в усіх сферах життя та подолання будь-яких форм дискримінації.
Цікавими блоками новоствореного ресурсу обіцяють бути і його тематична бібліотека, звіти роботи, а також інформація про партнерів із співпраці.