Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До ЗНУ завітали провідні юристи України

До ЗНУ завітали провідні юристи України

02.02.2015 11:23 Все Факультети Юридичний Юридичний факультету Економіко-правничий коледж ЗНУ Наукова бібліотека ЗНУ зустріч візит

30 січня студенти юридичного факультету та Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету зустрілися із провідними українськими науковцями у галузі права, які відвідали наш університет. У числі почесних гостей були завідувач кафедри господарського права і процесу Юридичного інституту Національного авіаційного університету, доктор юридичних наук, професор Роман Шишка, старший науковий співробітник Науково-дослідного інституту приватного права і підприємництва Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук Андрій Гриняк, доцент кафедри цивільно-правових дисциплін Харківського національного університету внутрішніх справ, кандидат юридичних наук Олександр Шишка та завідувач сектора приватного права Науково-дослідного інституту приватного права і підприємництва Національної академії правових наук України, кандидат юридичних наук Володимир Кочин.

На початку заходу із вітальним словом до присутніх звернувся перший проректор ЗНУ, кандидат юридичних наук, доцент Олександр Бондар. Він подякував шановним гостям за візит та звернувся до них із проханням розповісти студентам про проблемні моменти у роботі юриста, з якими вони можуть зіткнутися у на практиці, а також надати кілька порад щодо успішної діяльності у галузі юриспруденції.
Професор Роман Шишка під час розмови з майбутніми фахівцями зауважив, що юрист має бути допитливим, амбіційним, мобільним та цілеспрямованим у своїй діяльності. Адже він повинен не лише бути обізнаним у теорії права, але й вміти використовувати ці знання у своїй практичній діяльності. Досить корисним для успішної роботи юриста у наш час, на думку Романа Богдановича, є знання іноземної мови, що відкриває фахівцю у галузі юриспруденції кордони для міжнародної діяльності. Важливим фактором саморозвитку та покращення ситуації в правовій системі нашої держави є також наукова діяльність, завдяки якій стає можливим заповнити «прогалини» сучасного українського законодавства.
У свою чергу, доктор юридичних наук Андрій Гриняк порадив студентам розпочати оволодівати професійними навичками вже під час навчання у виші. Зокрема, він закликав студентів брати участь у роботі Юридичної клініки ЗНУ, де можна отримати досвід правової допомоги, який стане у нагоді під час майбутньої діяльності.
Наприкінці заходу директор Наукової бібліотеки ЗНУ Валентина Герасимова подякувала гостям Запорізького національного за чудові поради, які допоможуть студентам досягти успіху в професійній діяльності та запросила усіх учасників заходу до приміщення бібліотеки, аби ознайомитися з виставкою наукових праць Романа Шишки, Олександра Шишки та Андрія Гриняка (з фонду Наукової бібліотеки ЗНУ).

Олена Ярошенко

Схожі новини