Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті відбувся захист магістерських робіт

На економічному факультеті відбувся захист магістерських робіт

03.02.2015 11:06 Все Факультети Економічний Економічний факультет навчання захист дипломів

На кафедрі управління фінансово-економічною безпекою і проектами економічного факультету ЗНУ відбувся захист магістерських робіт зі спеціальності «Управління фінансово-економічною безпекою».

Державну екзаменаційну комісію із захисту дипломних робіт за ОКР «магістр» зі спеціальності «Управління фінансово-економічною безпекою» очолив начальник Запорізького ТУ ПАТ «УкрСиббанк» Сергій Кравченко. Екзаменатори відмітили, що всі доповідачі продемонстрували високий рівень підготовки та знань.
За результатами захисту дипломних проектів з 11 магістрантів восьмеро отримали оцінку «відмінно», а троє – «добре». Дипломи з відзнакою вручили Юлії Нечай, Анастасії Бобришевій, Людмилі Верендякіній, Тетяні Герасимюк, Олексію Гораку та Світлані Кірьяновій.
Колектив економічного факультету у особі декана факультету Алли Череп, завідувача кафедри управління фінансово-економічною безпекою і проектами Олександра Лепьохіна та куратора групи Ольги Іващенко вітає магістрів з їхнім черговим вагомим здобутком і бажає, аби успішне завершення навчання у ЗНУ стало гарним початком для їхньої подальшої кар’єри.

Економічний факультет

Схожі новини