Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету журналістики долучилися до проекту «Екоторбинка»

Студенти факультету журналістики долучилися до проекту «Екоторбинка»

03.02.2015 12:23 Все Факультети Журналістики Громадська організація «Екожиття» факультет журналістики

Громадська організація «Екожиття» презентувала в Запоріжжі новий проект «Екоторбинка». Студенти факультету журналістики, які опановують спеціальність «Реклама і зв’язки з громадськістю», взяли активну участь у розробці інформаційної кампанії проекту.

Другокурсниця Альона Троян допомагала у проведенні фотосесії: «За основу сюжету я взяла типовий випадок, коли дівчина купує продукти у магазині, але все складає не до поліетиленового пакету, а до екосумки. Вона – екологічно чиста і має цікавий принт», - розповіла Альона.
Допомагав у проведенні рекламної фотосесії для екокампанії й третьокурсник Антон Колесников, який створював індивідуальний стиль для цієї ініціативи громадської організації. Над дизайном сумок та їхньою відеопрезентацією працювала третьокурсниця Анастасія Суконько: «Про проект мені розповіла викладач кафедри соціальної комунікації, реклами та зв’язків з громадськістю Інна Стащук, саме вона запропонувала розробити ідею для серії малюнків. Упродовж кількох годин поспіль я була захоплена ініціативою, тому й ідея виникла одразу – ребуси. Для реклами важливо, щоб погляд потенційного споживача "зачепився" за малюнок».
Екологічна торбинка виготовлена із натуральної бавовни, дуже міцна та надійна. І найголовніше – вона не забруднює навколишнє середовище.
За словами голови громадської організації «Екожиття» Андрія Проценка, співпраця їхньої структури із Запорізьким національним університетом триває вже не перший рік. Ефективний досвід спільної роботи з ініціативи «Екоторбинка» сприяв тому, що представники «Екожиття» запропонували укласти офіційну угоду про співпрацю із нашим ВНЗ, з цією метою доцентові кафедри соціальних комунікацій, реклами та зв’язків із громадськістю Тетяні Іванець наданий відповідний пакет документів.
Нагадаємо, що не менш важливу роль ЗНУ відіграє й у втіленні в життя ще однієї громадської ініціативи цієї організації, а саме – утилізації шкідливих відходів (батарейок, акумуляторів тощо). Інформацію щодо екоініціатив дивіться за посиланням: https://vk.com/ecolight_zp

Марія Канцелярист

Схожі новини