Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для співробітників ЗНУ провели лекцію про травматизм на виробництві

Для співробітників ЗНУ провели лекцію про травматизм на виробництві

05.02.2015 15:41 Охорона праці

5 лютого для керівного складу адміністративно-господарської частини Запорізького національного університету була проведена лекція з попередження травматизму на тему «Нещасні випадки на виробництві», куди був запрошений представник Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань в Запоріжжі Ольга Яременко.

Організатором заходу традиційно виступив Відділ охорони праці ЗНУ, основною ж його метою є нагадування керівному складу АГЧ про порядок дій при виникненні нещасних випадків на виробництві.
На захід завітали представники майже всіх підрозділів АГЧ, зокрема, керівник будівельної бригади Віктор Харнов, головний інженер Валентин Моцак, директор студентського містечка ЗНУ Армен Мхітарян тощо.
Під час лекції страховий експерт Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань Жовтневого р-ну Запоріжжя Ольга Яременко нагадала співробітникам ЗНУ про основні завдання охорони праці, про основні положення ст. 13 Закону України «Про охорону праці», а також про те, що знання отримані під час цих занять, можуть виявитись необхідними, аби мінімізувати ризики травматизму на виробництві.
Крім того, працівникам ЗНУ розповіли про рівень травматизму в Запорізькій області, який за даними 2013-2014 років знизився на 18 %, та причини його виникнення, а також про основні задачі та принципи роботи Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.
Провідний спеціаліст Відділу охорони праці ЗНУ Ірина Міщенко зазначила: «Сьогодні ми нагадали співробітникам основні правила безпеки життєдіяльності, яких треба неухильно дотримуватись, щоб зберегти власне життя та здоров’я».
Вже у квітні, за словами начальника відділу охорони праці Ігоря Маказана, планується провести заняття з БЖД і для студентів ЗНУ.
По закінченню заходу співробітникам презентували роздаткові матеріали Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань про порядок проведення інструктажів з питань охорони праці та пам’ятки про правила безпеки під час несприятливих погодних умов.

Олена Переверзєва

Схожі новини