Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На історичному факультеті відбувся перший випуск фахівців з країнознавства

На історичному факультеті відбувся перший випуск фахівців з країнознавства

06.02.2015 14:14 Все Факультети Історії та міжнародних відносин Історичний факультет магістратура диплом

На історичному факультеті завершилася державна атестація випускників зі спеціальності «Країнознавство». Комплексний екзамен за фахом, екзамен з теорії та практики перекладу і захист магістерської роботи пройшли 13 студентів, які навчалися за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр». Екзаменаційну комісію очолював доктор історичних наук, професор кафедри регіональних систем та європейської інтеграції Дипломатичної академії України при МЗС України Віталій Космина.

Під час проведення державної атестації студенти продемонстрували високій рівень теоретичних знань та практичних навичок. Комісія відмітила вміння випускників вести самостійну науково-дослідницьку діяльність та оригінальний характер магістерських робіт, зокрема Віталіни Глінки, Ганни Дьомочки та Олесі Кряквіної.
Перший випуск магістрантів став так би мовити «зірковим»: дев’ять студентів за результатами державної атестації отримали дипломи з відзнакою. Частина з них виявила бажання продовжити навчання та наукову роботу, вступивши до аспірантури історичного факультету.
Вітаємо наших випускників з закінченням магістратури і бажаємо професійної реалізації та щастя в особистому житті!

Ірина Кривко,
заступник декана історичного факультету з навчальної роботи

Схожі новини