Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Легкоатлети Економіко-правничого коледжу ЗНУ - переможці чемпіонату в Сумах

Легкоатлети Економіко-правничого коледжу ЗНУ - переможці чемпіонату в Сумах

09.02.2015 15:16 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж

6-7 лютого відбувся чемпіонат України-2015 з легкої атлетики серед юніорів у приміщенні легкоатлетичного манежу Української академії банківської справи (м. Суми).

Під час змагань високі результати продемонстрували студенти Економіко-правничого коледжу ЗНУ і здобули перші місця:
І місце посів кандидат у майстри спорту Михайло Яворський у забігу на 400 м, продемонструвавши результат - 49.92 с, а також став першим на 200-метрівці із результатом 22.40 с;
І місце - за Анастасією Бризгіною на 200-метрівці, яку вона пройшла з результатом - 24.40 с, і ІІІ місце у забігу на 60 м з результатом - 7.72 с;
І місце - виборола Єлизавета Бабій у стрибках у довжину з розбігу, її результат - 6,04 м.
Наступною сходинкою для спортсменів цієї вікової категорії стане чемпіонат Європи, який за планом має відбутися 16-19 липня у Швеції.
Колектив ЗНУ та коледжу вітає переможців і чекає подальших перемог!