Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / День відкритих дверей відбувся на біологічному факультеті

День відкритих дверей відбувся на біологічному факультеті

09.02.2015 16:30 Все Факультети Біологічний Біологічний факультет День відкритих дверей

Близько сотні абітурієнтів мали можливість познайомитися із біологічним факультетом Запорізького національного університету, його професорсько-викладацьким складом, матеріально-технічною базою, а також особливостями вступної кампанії-2015 під час зустрічі з представниками біологічного факультету ЗНУ.

Відкрив захід проректор з науково-педагогічної роботи, професор Володимир Волков, який відрекомендував біологічний факультет як один із найпотужніших в університеті. Володимир Петрович відзначив його вагомий внесок в розвиток вишу. Майбутнім абітурієнтам проректор побажав успіхів під час проходження ЗНО-2015 та вступних випробувань, а також впевненості у власних силах.
Більш детально презентувала факультет гостям його декан, професор Людмила Омельянчик. Вона зазначила, що тут навчається 851 студент, а на кафедрах працює 63 викладачі. Розповідаючи про особливості вступної кампанії 2015 року, Людмила Олександрівна зупинилася на роз’ясненні окремих моментів, які стосуються визначення пріоритетності вищих навчальних закладів, сертифікатів, які подаються для вступу за напрямами підготовки «Біологія», «Хімія», «Екологія» та «Лісове і садово-паркове господарство» тощо. Вона також наголосила на тому, що прохідний бал, який вже встановлений у Запорізькому національному університеті складає – 100. Чимало уваги декан приділила презентації інформації про академічну мобільність майбутніх студентів: щодо перспектив їхньої участі у програмах подвійних дипломів, програмах обміну, а також стосовно можливості вивчити іноземні мови на додаткових освітніх курсах, або здобуття другої вищої освіти тощо.
Важливу інформацію про працевлаштування та проходження студентських практик надали завідувачі або представники усіх кафедр біологічного факультету: професор Олександр Бражко (кафедра хімії), професор Віктор Лях (кафедра садово-паркового господарства та генетики рослин), професор Валентина Бовт (кафедра фізіології з курсом ЦО), доцент Віра Копійка (кафедра імунології та біохімії), доцент Оксана Маслова (кафедра загальної та прикладної екології та зоології) і професор Валерій Домніч (кафедра мисливствознавства та іхтіології).
Голова студентської ради факультету Єлизавета Верба представила гостям роботу органів самоврядування, а медіасектор студради підготував у подарунок відеоролик «Із біологічним у серці».
Активну участь у проведенні Дня відкритих дверей також взяли й інші студенти факультету: із вокальною композицією виступила Анастасія Ашифіна (до речі, відмінниця навчання, президентський стипендіат) та талановитий гітарист Костянтин Пащенко. А ведучими свята були Олексій Філіпенков та Олена Гончаренко.
Наприкніці свята на всіх його гостей чекала екскурсія біологічним факультетом та його зоологічним музеєм.

Марія Канцелярист

Схожі новини