Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК розпочали декаду популяризації спеціальності «Видавнича справа та редагування»

В ЕПК розпочали декаду популяризації спеціальності «Видавнича справа та редагування»

11.02.2015 15:41 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж декада популяризації спеціальності «Видавнича справа та редагування»

Учора в Економіко-правничому коледжі розпочалася декада популяризації спеціальності "Видавнича справа та редагування". Студенти візьмуть участь у кількох тематичних засіданнях, зустрінуться з цікавими особистостями, відвідають бібліотеки нашого міста та розроблять власні електронні видання і рекламні буклети, які презентують під час виставки.

Заступник директора коледжу з навчально-виховної роботи Олена Артеменко побажала учасникам урочистого зібрання цікавих творчих проектів та незабутніх вражень від запланованих подій. Крім того, Олена Вікторівна передала найтепліші вітання з нагоди відкриття вже традиційної декади популяризації спеціальності «Видавнича справа та редагування» від імені директора Економіко-правничого коледжу Олени Грибанової: «Досвід проведення такої роботи показує, що студенти під час декади отримують можливість поглянути на обраний фах практично, безпосередньо побувати у ролі видавців та редакторів».
Одним із почесних гостей заходу став начальник редакційно-видавничого відділу ЗНУ Микола Олійник. Він розповів студентам про свою роботу, штатний розклад ввіреного йому підрозділу університету, посадові обов’язки працівників. Також Микола Захарович презентував кілька підготовлених фахівцями відділу видань, які щойно вийшли з друку. А ще висловив свою точку зору щодо кількох дискусійних питань: «Чи є майбутнє у друкованих видань?», «Яка професія краща – журналіста чи редактора?» тощо.
Учасники заходу мали також нагоду ознайомитися із специфікою роботи ще однієї структури нашого вищого навчального закладу, а саме - з редакцією Обласної академічної газети «Запорізький університет», її історією, творчим колективом, умовами створення, верстки та друку видання.
Привітати молодь із відкриттям декади популяризації спеціальності завітали і їхні викладачі: доценти Інна Горбенко, Наталія Романюк і викладач Олександр Микитів.
Наприкінці зустрічі план заходів декади присутнім представила голова циклової комісії з «Видавничої справи та редагування» Галина Микитів. Зокрема, у числі анонсів зазначені засідання круглого столу «Друковані та електронні книжкові видання», екскурсія до книгарні та зустріч із її фахівцями й цікавими гостями, а також відвідини виставки «Рідкісна книга» у Обласній бібліотеці імені М. Горького та інші.

Марія Канцелярист

Схожі новини