Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті соціології та управління вручили дипломи магістрів випускникам спеціальностей «Соціологія» та «Політологія»

12.02.2015 09:32 Все Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління

11 лютого на факультеті соціології та управління Запорізького національного університету відбулося урочисте вручення дипломів 17 випускникам магістратури спеціальностей «Соціологія» та «Політологія». Семеро із них отримали дипломи з відзнакою.

Ведучими заходу виступили студенти ФСУ Ліза Маслова та Антон Назаренко. Свято традиційно розпочалося з урочистого виконання Державного Гімну України.
Відкриваючи святковий вечів, декан ФСУ, доктор філософських наук, професор Максим Лепський звернувся зі словами привітань до цьогорічних випускників та побажав їм успіху, творчої наснаги і професійного зростання. У свою чергу, стажер на посаді заступника голови Запорізької обласної державної адміністрації, доцент кафедри соціології Едуард Гугнін висловив сподівання, що молоді дипломовані магістри з гордістю будуть нести знання, отримані під час навчання, та використовуватимуть їх для зростання нашої країни.
Випускники магістратури спеціальності «Соціологія» Вероніка Голоднова та Єгор Корнієнко зачитали клятву випускників ФСУ. Після чого вчорашні студенти звернулися зі словами вдячності до викладачів свого факультету, підкресливши безцінність знань, якими наставники щедро ділилися із ними. Почесну місію вручити дипломи було надано декану факультету Максиму Лепському, стажеру на посаді заступника голови ЗОДА Едуарду Гугніну, заступнику декана ФСУ з навчальної роботи, доценту філософських наук Тетяні Бірюковій, а також кураторам груп - доцентам Інні Дударевій та Ігорю Кудінову.
Декан факультету Максим Лепський також вручив грамоти-подяки випускникам магістратури Вероніці Голодновій, Катерині Земляній, Єгору Корнієнку, Олені Олійник, Діані Федяшиній, Наталії Чечелюк та Дар’ї Снапіро - за активну участь у житті факультету соціології та управління під час навчання.
Після вручення дипломів про вищу освіту, студентка напряму підготовки «Політологія» Маріанна Дмитренко для випускників та учасників заходу виконала пісню. Завершилося свято традиційним виконанням Гімну факультету соціології та управління.

Олена Ярошенко