Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті відбулася зустріч з адвокатами-практиками

На юридичному факультеті відбулася зустріч з адвокатами-практиками

12.02.2015 16:02 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет

11 лютого на юридичному факультеті ЗНУ відбулася перша відкрита робоча зустріч з представниками одного з провідних адвокатських об’єднань м. Запоріжжя – АО «Цезар». Цей захід розпочав Неділю кар’єри на юридичному факультеті.

Зустріч із відомими правниками відбулася за сприяння декана факультету Тетяни Коломоєць, її заступника з наукової роботи Павла Лютікова та представників Наукового товариства студентів та аспірантів, докторантів і молодих вчених юридичного факультету. Участь у ній взяли гості ЗНУ: керівник-партнер АО «Цезар» Сергій Хільченко та інші партнери – Олександр Світличний й Олександр Горобець. Студенти другого курсу та слухачі магістратури юридичного факультету отримали можливість долучитися до науково-практичного обговорення обраної за узгодженням сторін теми. Об’єктом уваги цього разу став «Юридичний Start-up. Основні складові успіху на початковому етапі: ресурси, стратегічне планування, залучення потенційних клієнтів, створення бренду». У рамках даної теми були ґрунтовно висвітлені теоретичні та практичні аспекти цього розділу.
Під час зустрічі з нагоди започаткування нової форми співпраці правників нашого міста та представників юридичного факультету з вітальним словом до присутніх звернувся керуючий партер АО «Цезар» Сергій Хільченко. Він наголосив: «Для нашої команди дуже приємно знову повернутися до рідних стін юридичного факультету і провести для майбутніх молодих фахівців вступне заняття, присвячене створенню юридичної фірми та перспективам її розвитку».
У доповідях запрошених гостей були розглянуті питання щодо історії юридичного Start-up та комплексного переліку тих дій, які необхідно виконати на першому етапі становлення юридичної фірми тощо. А саме, були розглянуті моменти стратегічного планування, пошуку і формування команди фахівців, визначення назви фірми, завдань і сфери надання юридичних послуг, формування клієнтської бази, формування власної унікальності, іміджу та бренду.
Окрему увагу професійні адвокати приділили питанню щодо постійної підтримки і динаміки у межах соціального аспекту. Вони також зауважили, що для розширення контактів молодої юридичної фірми доцільно мати інформаційний сайт, сторінки в різноманітних соціальних мережах, займати активу громадську позицію, яку початківці мають позиціонувати на тематичних конференціях, виступах, форумах та у спеціалізованих друкованих виданнях, проводити різні за форматом зустрічі як з клієнтами, так і з представниками органів державної влади, наприклад, шляхом організації прес-сніданків чи футбольних матчів.
По закінченню публічного виступу фахівців правової галузі був відведений час для запитань студентів. Гості надали відповіді щодо перспектив запровадження «Он-лайн консультування», правильної презентації своєї кандидатури під час співбесіди з майбутнім роботодавцем, поради відносно того, на що в першу чергу мають звертати увагу випускники під час пошуку роботи і з яких етапів складається доступ до майбутньої професії тощо.
Студенти другого курсу та слухачі магістратури юридичного факультету висловлюють вдячність модераторам заходу, а саме декану юридичного факультету ЗНУ, професору Тетяні Коломоєць, її заступнику з наукової роботи Павлу Лютікову та представникам АО «Цезар» - Сергію Хільченко, Олександру Світличному та Олександру Горобцю, які у цікавій і доступній формі представили всій досвід, що стане у нагоді кожному молодому фахівцю.
Інші тематичні зустрічі заплановано провести до кінця цього місяця. Представлені під час цих засідань доповіді вийдуть друком у спеціальному випуску «Молодого науковця».

Схожі новини