Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Стан і перспекти навчального процесу обговорили представники ректорату та Студради ЗНУ

Стан і перспекти навчального процесу обговорили представники ректорату та Студради ЗНУ

12.02.2015 17:57 Навчальний процес самоврядування

Сьогодні в ЗНУ відбулася чергова робоча зустріч проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександра Гури й інших представників адміністрації університету з активістами студентського самоврядування. Під час їхнього спілкування були розглянуті кілька важливих питань, пов'язаних із організацією навчального процесу, зокрема внесення змін до навчального графіка на 2015-2016 рр. відповідно до вимог нового «Закону про вищу освіту».

У заході також взяли участь помічник ректора з виховної роботи Наталія Воронова, заступник керівника відділу з навчальної роботи Валентина Горлач, в.о. помічника ректора зі зв'язків з громадськістю та ЗМІ Галина Микитів та голови студентських рад факультетів ЗНУ.
Під час зустрічі проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура наголсив, що на наступному засіданні Вченої ради ЗНУ будуть обговорюватися питання якості навчального процесу, його стану та перспектив. Він запросив представників студентських активів факультетів долучитися до обговорення цієї теми і за результатами вдумливого аналізу внести пропозиції щодо оптимізації навчального процесу під час чергової зустрчі представників адміністрації та студентства, яка запланована на 20 лютого.
Заступник керівника відділу з навчальної роботи Валентина Горлач розповіла присутнім про нововведення та зміни, які планують внести до навчальних планів ЗНУ в наступному році. Зокрема, вона звернула увагу студентів на збільшення годин для самостійної роботи в розподілі семестрового навантаження (передбачено 7-8 навчальних тижнів на семестр та 1 тиждень для самопідготовки), а також на те, що відтепер розширюється можливість для вибору дисциплін спеціалізації студентами та створюються умови для викладачів щодо більш вільного планування структури занять і вибору форм роботи тощо.
Також Олександр Гура наголосив на необхідності спільними зусиллями керівництва університету, його педагогічного колективу та представників студактиву підвищити загальний рівень аадемічної успішності студентства.

Олена Хлистун

Схожі новини