Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ всі охочі можуть вивчати італійську мову

У ЗНУ всі охочі можуть вивчати італійську мову

17.02.2015 10:32 Центр інтенсивного вивчення іноземних мов

Вже понад 18 років поспіль Центр інтенсивного вивчення іноземних мов проводить курси англійської, іспанської, італійської, польської та інших мов. Так, напередодні дня Святого Валентина завершила навчання група з вивчення італійської мови. Слухачі за 2,5 місяці опанували початковий рівень італійської, тобто рівень А1 згідно загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти, та отримали відповідні сертифікати.

На високому професійному рівні курси провів найдосвідченіший викладач італійської мови нашого міста Євгеній Халемендик.
Особливістю цього року є те, що курси італійської мови проводяться у партнерстві з Товариством Данте Аліг’єрі (Італія). Проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук зазначив: «Розвиток Центру італійської мови та культури, що зараз створюється в нашому виші, є нагальною перспективою розвитку комплексної програми підвищення мовних компетенції викладачів та студентів. Співпраця з італійським посольством та товариством Данте Аліг’єрі буде запорукою розширення академічної мобільності наших студентів».
Також цього року до вивчення італійської долучилися три співробітника нашого вишу. Директор Центру Наталя Костенко зазначила, що всі співробітники вишу мають право на 50% знижку від вартості навчання відповідно до Колективного договору. Так, минулого року цією нагодою скористалися більше 60 співробітників. Нагадуємо, що зараз триває набір у групу з вивчення італійської мови (початковий рівень). Вартість навчання є незмінною з минулого року та становить 1600 гривень за весь термін навчання.
Додаткову інформацію можна отримати за телефонами 228-75-17 та 289-41-45 або за адресою вул. Жуковського, 66-а, ауд. 108.

Центр інтенсивного вивчення іноземних мов

Схожі новини