Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЕПК розпочався тиждень популяризації точних наук

У ЕПК розпочався тиждень популяризації точних наук

18.02.2015 09:16 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж ЗНУ Тиждень математики та інформатики

17 лютого у Економіко-правничому коледжі Запорізького національного університету розпочався тиждень математичних дисциплін та інформатики, протягом якого студенти коледжу візьмуть участь у низці тематичних заходів.

Так, любителі точних наук зможуть продемонструвати свої знання у інтелектуальній грі, online-турнірах з програмування та математики, web-квесті з інформатики, конкурсах інформаційних бюлетенів та презентацій «Видатні українські програмісти та IT спеціалісти» і «Видатні українські математики».
Окрім того, для студентів коледжу будуть проведені відкриті лекції: з дисципліни «Інформатика» на тему «Створення запитів у MS Access», з дисципліни «Математика» – «Друга похідна і її фізичний зміст», з дисципліни «Об’єктно-орієнтоване програмування» – «Відношення між класами».
20 лютого у ЕПК відбудеться олімпіада з інформатики та комп’ютерної техніки, переможець якої буде представляти наш університет на олімпіаді обласного рівня. Також студенти зможуть продемонструвати свої творчі здібності і знання з комп’ютерного програмування під час конкурсу дизайнерських та програмних розробок.
Підсумком тижня інформатики та математики стане проведення традиційного засідання круглого столу на тему «Моя професія – програміст», на якому студенти коледжу отримають можливість поспілкуватися з фахівцями інформатики, програмування та web-дизайну.

Олена Ярошенко

Схожі новини