Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Південному центрі зайнятості презентували ЗНУ

У Південному центрі зайнятості презентували ЗНУ

19.02.2015 11:29 Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування приймальна комісія Південний районний центр зайнятості

Вчора, 18 лютого, у Південному районному центрі зайнятості відбулася презентація Запорізького національного університету в рамках «Місяця профорієнтації», який проходить зараз у нашому місті. На захід завітало близько півсотні гостей: майбутні випускники запорізької загальноосвітньої школи I-III ступенів №84, їхні вчителі. Для них представники нашого вишу презентували його спеціальності, напрями навчання, а також широкий спектр інших освітніх послуг.

Начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ, кандидат психологічних наук, доцент Юлія Паскевська наголосила на тому, що навчання в Запорізькому національному університеті як класичному державному закладі освіти є, в першу чергу, запорукою успішного професійного майбутнього молодої людини. Адміністрація ВНЗ сьогодні приділяє особливу увагу саме інформаційно-консультативній роботі серед учнів щодо особливостей проведення ЗНО, цьогорічних змін у проведенні вступної кампанії. У цьому контексті особливої актуальності набувала інформація про безкоштовні пробні тренінги в ЗНУ, які відбуватимуться в березні-квітні (саме з цієї теми від гостей заходу прозвучало найбільше запитань). Юлія Анатоліївна нагадала, що для участі в цьому тестуванні, необхідно зареєструватися на сайті ЗНУ.
Відповідальний секретар приймальної комісії ЗНУ Дамір Бікулов розповів присутнім про нововведення цьогорічних правил прийому до ЗНУ. Також Дамір Тагірович нагадав, що цієї неділі в університеті проходитиме захист наукових робіт учнями-членами Малої академії наук і протягом дня приймальна комісія працюватиме в робочому режимі та надаватиме учням необхідні консультації.
Як здійснити вибір на користь тієї чи іншої спеціальності, обрати ту галузь, фахівці якої користуватимуться попитом на ринку праці Запоріжжя та України – про це розповіла старшокласникам спеціаліст Південного центру зайнятості нашого міста Олена Дрозд. Також Олена Віталіївна наголосила на тому, що подібна робота є традиційною для їхнього Центру, і зараз проходить у рамках «Місяця профорієнтації».
Крім того, майбутні випускники могли дізнатися про дати проведення Дня відкритих дверей у ЗНУ, отримати роздатковий інформаційний матеріал вишу.

Марія Канцелярист