Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ куштували млинці та збирали гроші для поранених

У ЗНУ куштували млинці та збирали гроші для поранених

19.02.2015 14:36 Масляна АТО

19 лютого в Запорізькому національному університеті в розпал Масляного тижня організували благодійну акцію. На великій перерві студенти та працівники вишу мали змогу спробувати смачні млинці та долучитися до збору коштів для військових, що перебувають у військовому шпиталі. Організували акцію Центр культури ЗНУ, Запорізький професійний торгово-кулінарний ліцей та студентське кафе «Тетянин День».

Всі охочі мали змогу зігрітись гарячим чаєм та спробувати млинці із різними начинками - сиром, грибами, капустою, м’ясом. Здивували відвідувачів і різнокольорові млинці: зелені зі шпинатом та червоні з буряком. Всього представники Запорізького професійного торгово-кулінарного ліцею напекли їх близько 300 штук. А от працівники кафе «Тетянин День» готували млинці простонеба, а також пригощали гостей різноманітною випічкою та смаколиками.
Гостей свята розважали ведучі Катерина Дьоміна і Катерина Черниш, а також учасники вокальної студії «Кантилена» Центру культури, які підготували різні варіанти пісень про весну. Серед них: Єлизавета Верба, Вікторія Лук’янова, Анастасія Ашифіна, Анастасія та Дарина Шупранови, Маргарита Піун та Альона Білодід. Також під час святкової програми всі охочі мали змогу взяти участь у конкурсі-вікторині на тему: «З чим можна приготувати млинці?» Переможців змагання нагородили призами.
В.о. директора, художній керівник Центру культури ЗНУ Андрій Бондаренко зазначив, що цей захід проводився з благодійною метою, адже культурні осередки не можуть залишатись осторонь подій, що відбуваються в Україні. На зібрані кошти придбали фрукти та вирушили до військового шпиталю, аби підтримати поранених бійців.
Студенти звернулись зі словами подяки до українських воїнів за їхню мужність, самовідданість, патріотизм та захист єдності рідної держави. Представники вокальної студії «Кантилена» Центру культури ЗНУ виконали для них свої музичні композиції, а приємною несподіванкою для бійців стало запрошення на танок від студенток ЗНУ. Гарний настрій військовим подарували також веселі конкурси. Наприкінці свята студенти ЗНУ побажали пораненим українським бійцям міцного здоров’я, миру, злагоди та скорішої перемоги.
Варто зазначити, що на Масляну в ЗНУ завітали і представники Обласного товариства польської культури ім. Адама Міцкевича, які долучилися до благодійної акції «Допомога АТО», що триває в нашому виші з минулого року. Вони передали українським бійцям продукти харчування довгого терміну зберігання.

Олена Переверзєва, Олена Ярошенко

БІЛЬШЕ ФОТО ДИВІТЬСЯ ТУТ:

Схожі новини