Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Фізики та філологи – кращі баскетболісти ЗНУ

Фізики та філологи – кращі баскетболісти ЗНУ

19.02.2015 11:18 Все Факультети Економічний Менеджменту Соціології та управління Філологічний Баскетбол спартакіада кафедри фізичного виховання

Тривають спортивні змагання у рамках студентської спартакіади Запорізького національного університету. 17 та 18 лютого відбулися командні зустрічі чоловічих та жіночих збірних факультетів нашого університету з баскетболу 3x3, коли на одному полі можуть грати одночасно чотири команди.

Головним суддею змагань з баскетболу виступив викладач кафедри фізичного виховання Олександр Горбуля. Серед чоловіків за першість змагалися 9 студентських команд, у яких були задіяні 45 спортсменів. Другого дня участь у баскетбольних іграх взяли 60 дівчат, які представляли жіночі збірні усіх 12 факультетів ЗНУ.
За словами головного судді спартакіади, старшого викладача кафедри фізичного виховання Сергія Жесткова, і хлопці, і дівчата продемонстрували достатньо високий рівень підготовки і спортивної майстерності. До складу команд увійшли здебільшого баскетболісти, які відвідують групи спортивного вдосконалення на базі Спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ.
Переможцями у змаганнях з баскетболу серед юнаків стали команди фізичного факультету (І місце), економічного факультету (ІІ місце) та факультету менеджменту (ІІІ місце). Серед дівчат наступного дня визначилися кращі баскетболістки: І місце посіли спортсменки філологічного факультету, ІІ – економічного, а ІІІ вибороли представниці факультету соціології та управління.
Нагороди переможцям вручили заступник директора СОК ЗНУ Олександр Петренко (першого дня змагань) та головний суддя спартакіади, Сергій Жестков (другий день).
Спартакіада триватиме до травня, а за цей час спортсмени різних факультетів нашого університету змагатимуться за бали з футзалу, баскетболу та легкої атлетики.

Олена Хлистун

Схожі новини