Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ готуються до пробного тестування

У ЗНУ готуються до пробного тестування

18.02.2015 16:40 Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування ЗНУ пробне тестування із ЗНО

З метою забезпечення проведення пробного тестування у Запорізькому національному університеті на найвищому рівні, його фахівцям презентували покрокову тематичну мультимедійну презентацію, провели детальний інструктаж про перебіг тренінгів та передали відповідні письмові вказівки щодо вимог, яким має відповідати кожен, хто задіяний у проведенні безкоштовного пробного тестування-2015 в нашому виші.

Сьогодні, 18 лютого, під головуванням проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександра Гури відбулася нарада з підготовки нашого ВНЗ до проведення безкоштовних пробних тренінгів. Олександр Іванович відрекомендував присутнім нового начальника відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ, кандидата психологічних наук, доцента Юлію Паскевську. Також проректор представив кілька офіційних документів щодо проведення пробного тестування, рекомендував прискорити роботу факультетів над розробкою зошитів із завданнями до тренінгів.
Юлія Паскевська детально розповіла присутнім про те, яким вимогам має відповідати кожен фахівець, задіяний у проведенні тестування. Вона підкреслила, що надзвичайно важливо створити доброзичливу атмосферу, чіткість і злагодженість у роботі мають бути в усіх учасників процедури.
Важливо донести до абітурієнтів чимало важливих нюансів щодо ЗНО-2015: мати про собі відповідні документи, ні в якому разі не запізнитися, не користуватися довідковими матеріалами та не порушувати дисципліну, завдання виконувати ручкою з чорною гелевою пастою тощо.
Також кожен учасник тренінгів повинен усвідомлювати, що пробне оцінювання має на меті підготувати його до проходження ЗНО: психологічно, змістовно та процедурно. Учні мають визначити, над чим слід працювати, готуючись до вже реального тестування, розглядати отримані бали як орієнтир у роботі над собою, а не вирок і, тим більше, не привід зупинятися на досягнутому.
Кожен із учасників наради отримав відповідний роздатковий матеріал про оформлення реєстраційної картки, зошита, чернетки, бланків відповідей. Крім того, фахівцям рекомендували із представленою презентацією ознайомити своїх колег на факультетах. Нагадаємо, що безкоштовні пробні тренінги в ЗНУ відбуватимуться в березні-квітні, для участі в них, необхідно зареєструватися за посиланням http://sites.znu.edu.ua/conf/index.php?filter_title=%EF%F0%EE%E1%ED%E5%20%F2%E5%F1%F2%F3%E2%E0%ED%ED%FF&start=0&lang=ukr

Марія Канцелярист