Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майбутні видавці ЕПК підбили підсумки навчальної практики

Майбутні видавці ЕПК підбили підсумки навчальної практики

18.02.2015 09:43 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж

Студенти 2 курсу спеціальності «Видавнича справа та редагування» ЕПК завершили двотижневу навчальну практику та поділилися здобутими вміннями з викладачами та адміністрацією коледжу.

Під час практики студенти змогли більш детально ознайомитися з принципами роботи видавництв, специфікою роботи редакторів, вдосконалити свої навички верстки. Другокурсники отримували різні творчі завдання. Найкращі з робіт, зокрема, буклети, розроблені за власним дизайном студентів, можна буде побачити під час проведення декади популяризації спеціальності «Видавнича справа та редагування», що зараз проходить у коледжі, та під час проведення Дня відкритих дверей ЕПК.
Низка заходів навчальної практики завершилася захистом відповідних звітів, кожен із яких супроводжувався мультимедійною презентацією. На слайдах були представлені фотозвіти й інформаційні матеріали, розроблені за підсумками практики. Її результати студенти представили директору коледжу Олені Грибановій і старшому викладачу кафедри видавничої справи та редагування ЗНУ Галині Микитів. Олена Євгенівна зазначила, що професійний рівень студентів значно покращився, і в майбутньому вони зможуть стати справжніми асами поліграфічної галузі та журналістики.

Ольга Мішевська,
студентка Економіко-правничого коледжу ЗНУ

Схожі новини