Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники юридичного факультету підтримують військових та переселенців

Представники юридичного факультету підтримують військових та переселенців

18.02.2015 15:00 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет Тиждень благодійності АТО

На юридичному факультеті ЗНУ завершився Тиждень благодійності. Спільними зусиллями викладачів, студентів і просто небайдужих запорожців було зібрано чимало одягу, у тому числі теплих речей, а також лікарських засобів та харчів, які будуть передані військовим – учасникам антитерористичної операції і вимушеним переселенцям зі Сходу України, які зараз перебувають у Запоріжжі.

За словами одного з головних організаторів Тижня благодійності на юридичному факультеті, заступника декана з профорієнтаційної роботи Миколи Мартинова, сьогодні бійці-учасники АТО та поранені, які перебувають у лікарнях нашого міста, перед усім потребують достатньої кількості лікарських препаратів та уваги з боку членів нашого суспільства. Тому важливим є той факт, що у результаті проведеної благодійної акції вдалося назбирати суттєву кількість різноманітних медичних засобів на суму майже 17 тисяч гривень.
Це препарати першої необхідності: гемостатичні засоби (зупиняють кров), антибіотики, протигрипозні та жарознижуючі препарати, шприци, бинти, джгути тощо. Окрім того, матеріальну підтримку надало керівництво юридичного факультету, зокрема, для маркування учасників бойових дій був закуплений спеціальний жовтий скотч. Усі ліки та медичні засоби, а також необхідний одяг, речі та харчі будуть передані до військових частин нашого міста – А-1978 та 3033, звідки вони потраплять безпосередньо до адресатів, зокрема, у найгарячішу точку України – Дебальцеве.
Інша частина ліків та медичних засобів надійде до відділень Запорізької обласної лікарні, де перебувають на лікуванні поранені бійці. Їх відвідає делегація юридичного факультету у складі доцента кафедри конституційного та трудового права Миколи Мартинова, заступника голови запорізького осередку Ліги студентів Асоціації правників України Владислава Какойло, голови Студентської ради факультету Ольги Попової, її заступника Єлизавети Петренко та студентських активістів – першокурсників Владислава Дутова і Данила Гречковського.
У результаті проведення днів благодійності до волонтерів факультету також надійшло багато одягу для дітей та дорослих, зокрема, таких актуальних у цей сезон теплих речей, взуття тощо, продуктів харчування (близько півтони круп, картоплі, макаронів, солодощів) та дитячих іграшок. Представники юридичного факультету через обласну організацію Товариства Червоного Хреста України планують надавати адресну допомогу переселенцям із зони АТО, які зараз перебувають на території Запоріжжя, зокрема, дітям та інвалідам.
Організатори акції висловлюють вдячність усім, хто взяв участь у Тижні благодійності. Вони також констатують той факт, що вже по його завершенню люди продовжують приносити необхідні речі. Тому такі соціальні заходи планують продовжити й надалі, про що будуть інформувати громадськість нашого міста.

Олена Хлистун