Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультет іноземної філології втретє завітав гість з Великобританії

На факультет іноземної філології втретє завітав гість з Великобританії

20.02.2015 10:09 Все Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології

Факультет іноземної філології вже традиційно проводить різноманітні навчальні заходи за участю провідних іноземних фахівців. Так, нещодавно на факультеті відбувся другий семінар-тренінг для викладачів ФІФ на тему «Підходи у викладанні та навчанні, види оцінювання, використання комп’ютерів в аудиторії». Як і минулого разу, семінар провів Фредерік Лузансія (Великобританія), голова гуманітарних наук у Мюнхенській міжнародній школі, магістр у галузі освіти, викладач англійської мови для іноземців, історії та географії, провідний координатор у галузі гуманітарних наук у міжнародній асоціації «Міжнародний бакалавр», головний екзаменатор з історії та географії в міжнародних он-лайн іспитах із зазначених дисциплін. Модератором зустрічі виступила кандидат філологічних наук, доцент Олена Лужаниця.

Перший візит пана Лузансії відбувся ще в далекому 1992 році, коли він завітав на факультет та провів лекцію із дисципліни «Країнознавство». Другий відбувся у квітні 2013 року. Саме тоді й був заснований семінар-тренінг для викладачів ФІФ, що стає традиційною подією на факультеті.
Предметом обговорювання на семінарі були новітні тенденції в методиці викладання, використання можливостей мережі Інтернет в аудиторії, дистанційне навчання, оцінювання та організація навчального процесу за допомогою програм Мудл (Moodle), Дропбокс (Dropbox), Гуглдокс (Google Docs), доцільність залучення технологій у навчанні. По закінченню семінару учасники отримали сертифікати.
Фредерік Лузансія також провів заняття з розмовної практики англійської мови зі спеціалістами та магістрами факультету іноземної філології на тему «Мова та ідентичність». Гість зауважив: «Було цікаво побачити зміни в усвідомленні своєї ідентичності студентами протягом останніх двох років», а також наголосив на помітному зростанні саме української самосвідомості.

Факультет іноземної філології