Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЕПК побували на презентації поетичних збірок запорізького письменника Ігоря Корсара

Студенти ЕПК побували на презентації поетичних збірок запорізького письменника Ігоря Корсара

17.02.2015 10:50 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж навчання Тиждень популяризації спеціальності «Видавнича справа та редагування»

16 лютого в рамках декади популяризації спеціальності «Видавнича справа та редагування» студенти 1-3 курсів цієї спеціальності Економіко-правничого коледжу разом із заступником директора з навчально-виховної роботи Оленою Артеменко та головою циклової комісії з видавничої справи та редагування Галиною Микитів відвідали книжковий супермаркет «Папірус». Саме там відбулася зустріч із запорізьким письменником Ігорем Корсарем, директором рекламного агентства «ПЛЮС 73» Ольгою Меркуловою та директором книгарні Ольгою Чуприною.

Загалом, презентація поетичних збірок «Дача, кохання й казка», «Про що я пишу?» та «Таємниці життя й нашого ’’Я’’» Ігоря Корсара пройшла цікаво й нетипово. Протягом усієї зустрічі «поет 70+», як сам пан Ігор назвав себе, вражав слухачів відвертістю, гумором, екстравагантністю та неологічним наповненням поезій. Зокрема, він розповів, що вдень працює ведучим інженером-програмістом, а нічний час присвячує поетичній творчості. Крім того, присутніх на заході зацікавила етимологія псевдоніма поета, адже слово «корсар» має значення «пірата», якому надано право грабежу неприятельські кораблі.
Крім самого пана Ігоря, його поезію представила присутнім і видавець поетичних збірок, виконавиця багатьох пісень на його слова Ольга Меркулова. Ще однією родзинкою заходу став незвичайний конкурс серед глядачів: усі охочі студенти могли прочитати власні вірші й отримати в подарунок від Ігоря Корсара збірки з його автографом.
Наприкінці заходу Ольга Чуприна звернулася до молодих авторів, запропонувавши свою допомогу й підтримку усім, хто вже має поетичний доробок. Також пані Ольга запросила студентів до участі в наступних творчих зустрічах із популярними письменниками, які регулярно проходять на базі «Папіпрусу». Крім того, вона погодилася поділитися із майбутніми видавцями й редакторами власним досвідом щодо видавничого маркетингу, промоушену продукції тощо.
Усі студенти ЕПК, які завітали на захід, по його завершенню запевнили, що вони цікаво і з користю провели час та із задоволенням ще раз побувають на творчій презентації когось із запорізьких письменників.

Веклич Тетяна, К 33-12

Схожі новини