Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Економічний факультет провів інтелектуальну гру для учнів запорізьких шкіл «Що? Де? Коли?-2015»

Економічний факультет провів інтелектуальну гру для учнів запорізьких шкіл «Що? Де? Коли?-2015»

20.02.2015 11:29 Все Факультети Економічний Економічний факультет

19 лютого на економічному факультеті Запорізького національного університету у рамках профорієнтаційної діяльності відбулося традиційне щорічне інтелектуальне змагання «Що? Де? Коли?» серед учнів старших класів шкіл Запоріжжя. Організаторами заходу виступили представники Наукового товариства студентів і аспірантів, докторантів та молодих вчених економічного факультету за підтримки деканату.

Взяти участь у змаганні виявила бажання 31 команда старшокласників з 28 запорізьких шкіл та інших загальноосвітніх навчальних закладів. На початку заходу із вітальним словом до присутніх звернулась декан економічного факультету, професор Алла Череп. Вона подякувала школярам та представникам шкіл за участь у змаганні та висловила сподівання, що майбутнім абітурієнтам сподобається інтелектуальна гра, у якій вони зможуть продемонструвати свої знання та, звісно ж, ерудованість. Алла Василівна побажала подальших успіхів учням випускних класів, зазначивши: «Це справжнє свято інтелекту, де ви можете продемонструвати свій кругозір. Сучасна людина має бути інтелектуально розвиненою, тому, вважаю, що усі учасники отримають задоволення від гри».
Декан звернулась зі словами подяки і до організаторів змагання – студентів НТСАДМВ економічного факультету, котрі доклали багато зусиль, аби інтелектуальна гра пройшла вдало. Активісти товариства були відзначені грамотами за активну участь в організації та проведенні інтелектуального змагання, зокрема, голова товариства Олександр Коробов, заступник голови з координаційних питань Сергій Медвідь, заступник голови з загальних питань Герміне Багдасарян та активісти студентського самоврядування - Оніщенко Майя, Олександра Могильна, Богдан Хохлов, Марина Неволіна, Дар'я Борисенко, Роман Завальнюк, Вікторія Бондар, Олександра Сінєкаєва, Луїза Григорович, Аліна Сардак, Марія Кулачко, Аліна Купріянова, Марина Бланк, Дар'я Пєнзєва, Крючков Костянтин, Олександра Гаркуша, Світлана Гайдар, Анастасія Мосьпан, Роман Дойнов, Антон Маленко, Влад Конєв та Людмила Висоцька.
У рамках профорієнтаційної роботи економічного факультету голова НТСА ДВМ факультету Олександр Коробов розповів про наукове та студентське життя економічного факультету, про напрями підготовки, міжнародні зв’язки, наукову діяльність, студентське самоврядування, структуру та його матеріально-технічну базу майбутнім абітурієнтам. Він зазначив, що сьогодні на факультеті навчається близько двох тисяч студентів, які стануть висококваліфікованими спеціалістами та матимуть попит на ринку праці як в Україні, так і за кордоном.
Інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» складалася з двох турів по 12 запитань у кожному. Її ведучим традиційно виступив студент економічного факультету Сергій Медвідь. До складу суддівської колегії та членів лічильної комісії увійшли студенти економічного факультету Герміне Багдасарян, Роман Завальнюк, Аліна Срадак, Луїза Григорович та Богдан Хохлов.
У результаті тривалої боротьби перемогу в інтелектуальному змаганні здобула команда Загальноосвітньої школи №87 «Шершавий шершень» під керівництвом викладача Олексія Пальцева. Срібними призерами стали учні Запорізької гімназії №50 «Чужі губи» у супроводі викладача Ольги Довбиш, а бронзу виборола команда гімназії №47 «Дівчата та ВІН» під керівництвом викладача Юлії Лук`яненко.
Декан економічного факультету Алла Череп привітала переможців інтелектуальної гри та вручила грамоти і пам’ятні подарунки усім учасникам змагання. За сприяння у проведенні цьогорічного конкурсу «Що? Де? Коли?» грамотами були нагороджені і викладачі шкіл, які завітали до ЗНУ зі своїми учнями. Багато зацікавлених учнів висловили бажання у майбутньому навчатись на економічному факультеті ЗНУ.
Варто зазначити, що багато студентів минулорічних ігор поступили саме на економічний факультет. Такий показник свідчить про високу результативність профорієнтаційних ігор «Що? Де? Коли?» для студентів запорізьких шкіл.

Олександр Коробов,
голова НТСАДМВ економічного факультету

Схожі новини