Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти разом із ЗНУ проведе семінар із ЗНО-2015

Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти разом із ЗНУ проведе семінар із ЗНО-2015

20.02.2015 12:29 Відділу доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування ЗНУ зовнішнє незалежне оцінювання ЗНО

Вчора, 19 лютого, представники Запорізького національного університету взяли участь у семінарі, присвяченому підготовці до основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання, який пройшов у Запорізькій гімназії № 71. Його організатором виступив Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти.

На заході порушувалися питання щодо основних вимог проведення ЗНО-2015, складання списків персоналу та його розподілу, особливостей регламенту роботи Пункту тестування, яким і виступає Запорізький національний університет.
Наш вищий навчальний заклад представляла на семінарі начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ, кандидат психологічних наук, доцент Юлія Паскевська. Із директором Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти Мариною Горбенко-Хвастуновою нею було досягнуто домовленостей про проведення спільного семінару з підготовки до якісного забезпечення основної сесії ЗНО для персоналу нашого вишу, який буде залучений до тестування. Семінар відбудеться найближчим часом на базі Запорізького національного університету.
Також Юлія Анатоліївна обговорила й інші важливі деталі підготовки до основної та пробної сесій ЗНО. Зокрема, із заступником директора Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександром Зіньковським вони розглянули приклади нових титульних сторінок зошитів цьогорічного тестування, особливості їх оформлення та відповідності державним стандартам.
Наприкінці заходу Юлія Паскевська провела зустріч із освітянами, відповідальними за профорієнтаційну роботу у Запорізькій гімназії №71, повідомила їм про проведення безкоштовних тренінгів у ЗНУ.

Марія Канцелярист

Схожі новини