Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті студентів навчають проходити співбесіди

На юридичному факультеті студентів навчають проходити співбесіди

20.02.2015 12:33 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет

18 лютого на юридичному факультеті ЗНУ відбувся публічний діалог студентів з юристами-практиками - представниками Адвокатського об’єднання «Цезар», одного з провідних об’єднань міста Запоріжжя, що спеціалізується на питаннях фінансового та банківського права. Тема зустрічі: «Як підготуватися і вести себе на співбесіді в юридичній фірмі: комплекс порад і рекомендацій».

Нагадаємо, що цей захід є другим за рахунком заходом в межах Тижнів кар’єри, що проводяться на юридичному факультеті починаючі з 11 лютого.
Слухачі магістратури та студенти - члени Асоціації правників України та Наукового товариства студентів та аспірантів, які відвідали зустріч, мали змогу отримати корисну інформацію щодо порядку проведення співбесід при прийомі на роботу, зокрема, в юридичні компанії. Крім того, вони отримали рекомендації стосовно поведінки кандидата, яка є необхідною для успішного їх проходження, адже, як правильно наголошували партери АО «Цезар», у кандидата є лише один шанс проявити та зарекомендувати себе перед роботодавцем.
Співбесіда відбулась у цікавому форматі та була розподілена на три етапи. Розпочалась вона з виступів представників АО «Цезар» - Сергія Хільченко, Олександра Світличного та Олександра Горобця, які розглянули питання стосовно правильного оформлення та необхідних складових резюме, порядку його подачі, шляхів підготовки до співбесіди, бажаного поводження безпосередньо при розмові з інтерв’юером. Окрему увагу було присвячено презентації про умови, яких необхідно дотримуватися кандидату при проходженні стажування у компанії. Мова йшла про процес «вливання в колектив», важливість ведення щоденника практики, корисності подачі інноваційних пропозицій керівництву компанії.
Друга частина співбесіди була присвячена наданню відповідей на запитання студентів, а на третьому етапі слухачі розподілилися на групи і потренувалися проходити співбесіду з роботодавцем у вигляді гри.
Слід зазначити, що кожен виступ та відповіді доповідачів супроводжувались захоплюючими та повчальними прикладами з життя та практики доповідачів у їх компанії, що обов’язково стануть у нагоді студентам - майбутнім молодим спеціалістам.
Студенти та слухачі магістратури юридичного факультету висловлюють вдячність модераторам заходу, а саме - декану юридичного факультету ЗНУ, професору Тетяні Коломоєць, її заступнику з наукової роботи Павлу Лютікову та представникам АО «Цезар» - Сергію Хільченко, Олександру Світличному та Олександру Горобцю.
Інформацію про подальші заходи можна знайти у спеціальному випуску «Молодого науковця».

Юридичний факультет